ironeye_TR demiş ki:
hakkaten doğru soliyo bnde maç fln sevmiyom çünjkü oynayamıom :Dtürkiye maçı olabilir saygıduyuyom ama seyretmiyom ndn diyosanız o maçda oynayan 11 kişinin eline geçecek olan para beni ilgilendirmiyo ztn seyrederkende sıkılıyom arasıra aburcubur mazereti olsun diye seyrediom sadece :D
Evet Katılıyorum ya allah aşkına söyle seyleri turkluge katmayin Kimin türk kimin yabanci olduguna siz karar veremezsiniz.

CiKoLaTa demiş ki:
Maç olarak değil o Orada Yazı Geçiyor Türkce konuş diye Maçla Turkiyeyi tutmayı bir göremiyorum kusura bakma türkiyeyi tutmuyosam maç seyretmiyosam turkiyeli değilmiyim anlamina geliyo bu yoo Turküm sonuna kadar ama maç sevmiyorum o kadar
Burak'cıım zevkler ve renkler tartışılamaz diyilcekti aslında ilk başta ve böyle bi tartışma çıkmıycaktı.Senin fikrine saygı duyuyorum.Aslında bende maç fazla sevmem ama sonuçta Türkiye var.Herkeste Türkiye'de yaşayıp Türkiye'de büyüdügü için senide yanlış anlamışlardır.
Kod:
Neyse konuyu başka yerlere taşımayalım

StrongBreak demiş ki:
xxxD4xxxfero demiş ki:
Offff yha isteyen Takımıyla milletiyle gurur duyar istiyen hayatını sro ya baglar.İsteyen istedigini yapsın.
Yazana bak. İmzasında Türkiye amblebi var. Sende Türkiye'yi destekliyorsun sanırım.
Ayrica modsan buranın neresi oldugunu unutma private server bölümü uyarman lazim adamlari Bu konunun burada olmamasi lazim diye Lütfen konuyu şaşmayalim diye uyarman lazim aksi taktirde görevini iyi yapmiyosun diye şikayet edicem ...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Uyarıyorum!! Kimse konudan sapmasın!! Var mı başka sorun ?!
Dip not: Benim de futbolla bir ilgim yok. Ben varımı yoğumu baskete vermiş biriyim. Ama bu milli maç. Ne olursa olsun İzledim ve bütün milli maçları da izleyeceğim. Yarın da Viyana'ya uçuyorum. Sırf Türkiye maçı için.

Ne olursa olsun ben hakkımı savunuyorum Herkes Nerenin Neresi Oldugunu Bilecek Kimseden Korkum yok benim ! Burada Turkiye maçının sohbete yeri yok herşeyin bi yeri war...

CiKoLaTa demiş ki:
Ne olursa olsun ben hakkımı savunuyorum Herkes Nerenin Neresi Oldugunu Bilecek Kimseden Korkum yok benim ! Burada Turkiye maçının sohbete yeri yok herşeyin bi yeri war...
açılmadı hala :(

bugun açılırmı acaba gece fln

yok vip olmadı vip server açıldı adamlarda VİP servere adam cekmek için ECSRO yu kapattılar galiba VİP üyelik sayısı 100 fln olunca aççcaklar ??

Yukarı Alt