Arkadaşlar Loopackla Not Authorized Hatasını Geçiştirdik Bu Seferde Bu Hata Geldi Ne Demek Aceba :lolmuch:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
serverla basglantım kesildi diyor emulator yapamazsan beceremezsin bu isi kısaca kahvekeyfi :mrgreen:

simdik söyle oluyor

SM serverlarının 3bölümü var

ilk bölüm login sağlıyor yani botun acılması icin

sonrasında oyuna girerken 2. bölüme veri sorulur bu 2.bölüm periyodik olarak SM ile irtibata gecer

3.bölüm aynı SM ID den farklı hesaplara aynı anda girildimi diye bakar eger asırı derecede giris varsa bu SM ID ye ban atar 2.bölüme post yapar se 2.bölümde bir sonraki periyodunda o ID ile giren bütün SMleri disconnect yapar...

aynı sm ID ile bir daha giremezsin not authorized hatası verir 1.bölüm :mrgreen:

anladın mı? :mrgreen:

tombalaci_46 demiş ki:
Evet Anladım :lolmuch: Kısacası İşimiz zor :lolmuch:
biz ekip olarak EU öncesinden basladık bu isi hala önemli bir sey yapamadık :mrgreen: Crying or Very sad

bence SM yerine TBotu kırın o daha kolay araya data girecen kırdıktan sonra server giris düzenini biraz oynayıp loopbacktan kendi yapacağın basit crack a yöneltecen ama baya bi programlama bilmeniz lazım :santa:

acaba diyorum su isro server ile bağlantı kurup login alıyorya sifreli olarak

o arayamı girsek acep :lolmuch:

Türk milletinin aklı zaten böyle şeylere çalışır.Kendimizle gurur duyalım :lol:.

efe abi icin tbot veya sm hakkında bilgi verecek adam lazım tbotunda sm ninde cracklerini hazırladı ama takıldıgı bir kaç konu var yardımcı olacak birileri ver ise pm msn adresi atsın bana

Tbot crack yaptı fakat baglantıda 2 acc acıtıgında server kapatıyor Sofmode yaptı serverdan cektigi dosya veya bu db yeniden olusturacak ama db hangi sitede siteyi kıralım diyo

ciddi ciidi 13-15 yasında ben kodcuyum diyen gelmesin işimize yarıcak kişiler bana pm atsın msn adreslerini

nası kurdunuz loopbackı bana sölesene benimpc de çalışır

Programcıyım ama senin 18+ değilim bu acıdan bakınca size yardım edemiyeceğim sanırım....

Size SM in serverından db klonlamanızda yardımcı olmak isterdim 1-2program var ama bende veceremedim bizim burdaki abiler de yapamadı... sanırım DB üzerinde Active Guard var...

aslında MD5 kırıcı bulursam SM in kaynak kodlarına ulaşabilirim :lolmuch:

Yukarı Alt