Arkadaşım Neye dayanarak bunu söylüyorsun
Denemek için Dosyayı baştan indirdim Linkde bir sorun yok.Sende sorun var Bir yerde yanlış yapıyorsun yada kırık link nedir bilmiyorsun

ANTALYA BİLGİSAYAR MARKET >> www.antalyamarket.com
KARDEŞİM BEN SALAK DEGİLİM TAMAMI SEN BU SİTEDE YOKKEN BEN BURDA BOT YAPIORDUM ADAMI HASTA ETME NAMERDE MUHATAÇ OLMAYI SEVMEM AMA 7 AY ARA VERINCE SİTEYE VE OYUNA SİZİN GİBİLER EL KOYMUŞ SİTEYE BEN NEYIN NE OLDUGUNU BİLİYORUM TAMAMMI 2. ÇALIŞMIYOR İŞTE OKADAR SORGULAMA HAKKIN YOK BENI! BEN ÇÖZDÜM DİYORUM HALA HATA MATA VAR DIOSUN OZAMAN DZELT BANA KARIŞMA TAMAMMI!

....

xXx_Kroniq demiş ki:
KARDEŞİM BEN SALAK DEGİLİM TAMAMI SEN BU SİTEDE YOKKEN BEN BURDA BOT YAPIORDUM ADAMI HASTA ETME NAMERDE MUHATAÇ OLMAYI SEVMEM AMA 7 AY ARA VERINCE SİTEYE VE OYUNA SİZİN GİBİLER EL KOYMUŞ SİTEYE BEN NEYIN NE OLDUGUNU BİLİYORUM TAMAMMI 2. ÇALIŞMIYOR İŞTE OKADAR SORGULAMA HAKKIN YOK BENI! BEN ÇÖZDÜM DİYORUM HALA HATA MATA VAR DIOSUN OZAMAN DZELT BANA KARIŞMA TAMAMMI!

....

Sen Demek Bizden Dahada Eskisin Vay Be :?

Peki Neden Kayıt Olma Tarihin 28 May 2008 12:01

Bir De Bot Yapıyorum Demişsin Yine Yapsanda Kullansak Bota Para Vere vere Paramız Kalmadı Yav.. Sana Kolay Gelsin Bekliyoruz Bot Yapmanı :wink1:

Yukarı Alt