İSRO BOTU KULLANIORUM DAHA ONCE BU SORUNLA KARSILASMADIM HERYOLU DENEDIM AMA SKİLLER GOZUKMUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4:

Server
Efes
Takımı
Besiktas
Hala B Sürümünü Kulanıorum Bi Sorun yok Çatır Çatır Kasıyor

oyun dili türkçe ise bi ingilizce olarak gir düzelir botu ve oyun dilini ing. yap sonra tekrar türkçeye cevirirsin
genelde bu şekilde çözülüyo bu sorun

eralpaydin demiş ki:
İSRO BOTU KULLANIORUM DAHA ONCE BU SORUNLA KARSILASMADIM HERYOLU DENEDIM AMA SKİLLER GOZUKMUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4:
Aynı şey bendede oluyordu, önce oyunu kapat sonra sağ alttaki bot launcher(Parmak işareti)' ı kapat.Sonra tekrar aç ve gir oyuna.Sorun düzelmiş oluyor.

çözüm : anlamlı bir çözümü yok ama ben yinede anlatayım. girdiğinizde skiller gözükmüyor ve bot ayarları sıfırlanmısa bot ıd pw unuzu girp login olun ayarlar penceresini kapatın oyundan cıkın... daha sonra tekrar girdiğinizde noticler gelecektir. ve ayarlarınız ve skilleriniz geri gelecektir... ilk seferinde olmazsa bu işlemi tekrarlaryın sorun kalmayacaktır... B ve C sürümü farketmez hepsinde bu işlem çalışır. herkeze iyi bayramlar^^

Yukarı Alt