ECSRO dan ayrı bi private server kruulcak avrupa falan olucak.İngilizce biliosan ban ayarıdm et.

WeAre

Buralıyım
valaha kendi sorunlar ıp ban atarlarsa oyuncu bulamazlar ozamanda fazla açık kalmaz bu server elleri mahkum

Nie Millete Yalvarıp Kendimize 2. Sınıf İnsan Muammelesi Yaptıralım?DeepDevilin Dediği Doğru IP ban Atarlarsa Atsınlar Biz Değil Onalr Kaybeder...Bize Oynıcak Sromu Yok ?!!!!!!..

GM anket açtırıcam.Ve anket Adresini Vericem.Çok Rehabet Olmazsa.Sürekli Üyelik Alıp Kendim Yapıcam.Ama ISPS de oynucam.

fatihy93 demiş ki:
GM anket açtırıcam.Ve anket Adresini Vericem.Çok Rehabet Olmazsa.Sürekli Üyelik Alıp Kendim Yapıcam.Ama ISPS de oynucam.
Valla Ben Bu Oyun Fake Diyorum İlk Açtığın Konuda 2. Resimde İsrodaki Serverlerin İsimleri Mevcuttu... :?!

siz yanlıs anlamıssınız.. 2 yetkili açıklama getirmiş ve 2 side Türk ip lerine ban atmicaklarını söylemişler.. yalnız en son açıklama yapan admin kafamı bozdu.. eğer Türk'ler ingilizce konusmazlarsa oyun icinde, 3 uyarı yapacağım sonrada ban atacağım demis..(Türk iplerine)

Yukarı Alt