beyler benm tercihim..

60 Cold
90 light
80 bicheon
70 Fire

yada şu var aklımda

90Cold
90 light
90 fire
30 bicheon

Cold ve Light 90 yap, gerisini sen nasıl oynamak istiyorsan öyle şekillendir.

Lightining bir int'in bel kemiği. Cold da zırhıdır. Bu 2si olmazsa int chardan fazla zevk alacağını sanmıyorum.
Biri defans, birisi ataktır.

90 Lightning 90 Cold 90 Bicehon/Heuksal

Full İnt isen Sword/Sheild

Hybird isen Spear

aynı dert bende var şu an fire 70 de aşağı alıyom bionche yi 90 lr 90 cold 90 çekecem pwp için en iyisi bu dediler

iki tane guzel nuken olacak eğer 90 light 90 cold 90 bicheon yaparsan... ama fire yaparsan fire leri 18 up larsın.. lightlardan guclu vururlar , aradada güçşlü nuke olan 90 lightıda kullanacan taiki...
ama emin olki fire nukelersin nuker kasmak eziyeeetttt

HeraServer demiş ki:
NUKERsin sen , bunun pvp si olmaaz.. eu snowlu snowsuz seni keser... Ozaman... 90 fire 90 light 90 cold 30 heuksal
emın mısın boyle bısey olucagına en az %48 snow shild heuksal masterylı bır nuker light imbuesiyle 2 nuke 1stun 1 ghost spearla acımadan keser ıstersen s\s olsn ice rainle light nuke ısı bıtırır :coffee:

light 90
fire 90
cold 90

bich 30

İnt hiçbir şekilde şakaya gelmez nuke olmadan int olmaz!!! Fire nukeleri olmadan çok zorlanırsınız.

böyle saçma sapan yapılandırmalarla çarınızın içine etmeyin.
bicheon 30 demiş bi arkadaş.30 yapacaksan hiç açma.
senin elinde diyelim sword var.bicheonu her lvl arttırdıgında attack power +1% olarak vuruşuna yansır.
lvl90 bicheon yaptıysan vuruşların yüzde 90 artar eger elinde sword (ya da blade) varsa.
lvl 30 yaparsan vuruşun sadece yüzde 30 artar ve yüzde 60 lıga elveda dersin.
vuruşların da çok düşük olur.
bu 90 lvl nukerları gerçekten çok büyük bi ikilemde bıraktı.
ama sana söylüyorum 90 cold 90 light 90 heuksal/bicheon ve 30 fire en iyi yapılandırma.

HeraServer demiş ki:
NUKERsin sen , bunun pvp si olmaaz.. eu snowlu snowsuz seni keser... Ozaman... 90 fire 90 light 90 cold 30 heuksal
saka gibi :P sağlam bi inti snowla kımse kesemez cok sağlamsa snowsuzda alamaz...

Jasco demiş ki:
HeraServer demiş ki:
saka gibi :P sağlam bi inti snowla kımse kesemez cok sağlamsa snowsuzda alamaz...
Komiksin :D Bir warrior/cleric,full farm olursa, isterse itemleri dandik olsun,İnt bir charı snowlu snowsuz alır.Holy recory divsion açık olucak.Bless spell 45 sn acık olcak.Mana skin 45 sn acık olucak.Oldu 90 sn.Bu 90sn'de hiç intimal vermioyrum ben bi intcinin bu warrioru yatıracagına.Eh o 90 snde snow fln anlamaz warrior o bi gidimlik canı bir kac critle goturur.Bunların hepsini gözlemledim,%90 sonuc aynı oldu.

Ayrıca bicheonu 90 tutmazsan hiçbirsey olamazsın.Yada en azından 73'de tutman lzm.73 combosu olmayan sword/shield adam olmaz.

CooLLer demiş ki:
Jasco demiş ki:
HeraServer demiş ki:
Komiksin :D Bir warrior/cleric,full farm olursa, isterse itemleri dandik olsun,İnt bir charı snowlu snowsuz alır.Holy recory divsion açık olucak.Bless spell 45 sn acık olcak.Mana skin 45 sn acık olucak.Oldu 90 sn.Bu 90sn'de hiç intimal vermioyrum ben bi intcinin bu warrioru yatıracagına.Eh o 90 snde snow fln anlamaz warrior o bi gidimlik canı bir kac critle goturur.Bunların hepsini gözlemledim,%90 sonuc aynı oldu.

Ayrıca bicheonu 90 tutmazsan hiçbirsey olamazsın.Yada en azından 73'de tutman lzm.73 combosu olmayan sword/shield adam olmaz.
zuhahaha kımın daha cok komık olduğunu sımdı anladık malesef :D warrior ve cleric eu ıntı snowlu snowsuz dandıkte olsa yener oylemı emınım hayatında hıc 80 olamadın onuda gectım hıc pvp ızlemedın :P eu warriorun en zorlandığı char ınt s/s dir ve genelde warrior herkesı alır ama bi bu chara tokezler malesef oda inttt,60lvl-70 lvl pvpsı anlatma yada seyretme,gıt 80(90) lvl full farmed kısılerın pvpsını seyret yada warrior clerıc ac farmını bıtır pvp yapalım komık olma :P

Benim Fikrim en iyi nuker için Biche:90 Fire:90 Cold:60 Light:60 En iyisi bu olur ve Garment giymelidir.Bu char cok sağlam olur.Pvp'de karsısında pro armor giyen nuke charlar duramas ve uniquelerde böyle char cok işe yara ve rahat dalar..

Yukarı Alt