MicroEx demiş ki:
1 hafta adam akıllı calısıyorsun dimi ?
yaf 1 kutu kola içiyorsun sonra o çalışmayı hiç yapmamış sayıyorsun kendini okey ^^
Boşa gitti bosuna o kadar teri ******** akıttın anladın ...

@Ww Sende Güzel vucudu gectım vucud body yapsanda kendı kendını sindirmeye baslamıstır herhalde hacı dikkat et kendıne Sen ölmüş bitmissin yaf aman diyem

Bu arada Teen panter :P 1.81 boya 61 kilo cok az söliyimde

bende 1.70 boya 70 kiloyum ve hala cok zayıfım herkeste zayıfsın dıyor bana o boya 80 kılo lazım ama basladıktan sonra alırsın zaten
Evet programım hakkında ne düşünüyorsun?

1.Gün Göğüs&Kol Pazartesi

2.Gün Omuz&Arka Kol Salı

3. Gün Şınav,mekik,yumruk,bilek Çarşamba

4. Gün Perşembe Dinlenme.

5.Gün Göğüs&Kol Cuma

6.Gün Omuz&Arka Kol Cumartesi

7.Şınav,mekik,yumruk çalışması,bilek Pazar

Dediğim gibi bu işi yapmaya hazırım sadece birinin elimden tutup bana yol göstermesine ihtiyacım var.

Tamam kesinlikle ama kesinlikle kola yok.Zaten kola içmem dediğim gibi o haftada 1 tane canım çekme kısmınıda iptal edicem.

Genellikle günde yarım litre yada 1 litre ayran içerim, bazen değişiklik yaparım büyük bir bardağa şalgam doldururum içerim.

Şimdi kesinlikle zayıf olduğumu biliyorum kilo almaya çalışıyorum bende sanki biraz işe yarıyor gibi tavuk döner, sandviç yiyorum antrenman dönüşü tekrar yiyorum.

Haftada 1 koşu yapıyordum hastalandım bıraktım şuan durumum iyi bunu haftada 3 e çıkarma planlarım var.

Şu yazdıklarımla ilgili düşüncelerini belirtirsen sevinirim. whiteangel

Birde şu tatlı konusunda mesela gittim bakkaldan biskrem yedim zarar çok mu olur minumum mu hiç mi yememem lazım?

Ya da abur cuburları %100 bırakıp sadece tatlı konusunda ev yapımı doğal olanları mı tercih etmeliyim?

Yani en azından haftada 1 abur cubur beni bozar mı?Ya çikolata? :starving:

Birde benim babam pastacı :!!&%&!

Ne söylerseniz yapıcam taktım :P belki beni televizyonlarda izlersiniz ülkemizi temsil ederken :beer:

Not : Yaş 17

Hacım öncelikle 10 gün adaptasyon süresini uygulaman gerekir. Direk öyle 1 gün göğüs 1 gün biceps 1 gün triceps çalışman yanlış olur. Önce vücudunu adapte etmek için 10 günlük bir adaptasyon süreci geçirmen lazım. Sonra da 1 gün biceps 1 gün triceps 1 gün omuz 1 gün sırt 1 gün göğüs 1 gün bacak şeklinde çalışman gerekir. Tabi sırasını rastgele yazdım. Birde bu iş evde olacak iş değil. Adam gibi bir salona yazılman daha iyi olur bence.

Whisk demiş ki:
Hacım öncelikle 10 gün adaptasyon süresini uygulaman gerekir. Direk öyle 1 gün göğüs 1 gün biceps 1 gün triceps çalışman yanlış olur. Önce vücudunu adapte etmek için 10 günlük bir adaptasyon süreci geçirmen lazım. Sonra da 1 gün biceps 1 gün triceps 1 gün omuz 1 gün sırt 1 gün göğüs 1 gün bacak şeklinde çalışman gerekir. Tabi sırasını rastgele yazdım. Birde bu iş evde olacak iş değil. Adam gibi bir salona yazılman daha iyi olur bence.
Dediğim gibi zaten kick boks yapıyorum ekte salona vakit ayırmam olanaksız okul dolayısı ile.

Bu programı hazırlayan hoca : http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde ... t8554.html

Salonda çalışmanın ev yemeği gibi olacağını ama evde çalışmanın da bir sandviç olacağını belirtmiş sonuçta ikiside doyurucu ama salonun yerini tutmaz zaten bende seneye okulu bitirince başlayacağım bol bol vaktim olur nasıl olsa ama bu arada evde 1 yıl çalışsam eminim faydasını görürüm.

Ne oluyor bu adaptasyon süresi?

tenpanter demiş ki:
Whisk demiş ki:
Dediğim gibi zaten kick boks yapıyorum ekte salona vakit ayırmam olanaksız okul dolayısı ile.

Bu programı hazırlayan hoca : http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde ... t8554.html

Salonda çalışmanın ev yemeği gibi olacağını ama evde çalışmanın da bir sandviç olacağını belirtmiş sonuçta ikiside doyurucu ama salonun yerini tutmaz zaten bende seneye okulu bitirince başlayacağım bol bol vaktim olur nasıl olsa ama bu arada evde 1 yıl çalışsam eminim faydasını görürüm.

Ne oluyor bu adaptasyon süresi?
Hacım vücudunun bu spora uyum sağlaması lazım. Onun için ilk 10 gün şu şekilde çalış. Bir göğüs hareketi yap (bench press filan yapma onu adaptasyon sürecinden sonra yaparsın) bir ön kol hareketi yap bir omuz yap yani anlayacağın ilk 10 gün böyle karışık takıl. Bu 10 gün içinde vücudun adepte olmuş olacak. Sonra artık 1 gün göğüs 1 gün ön kol 1 gün omuz vs çalış.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@MicroEx
Ben halimden memnunum hocam. Öyle uzun uzadıya yasamak gibi bir derdim de yok :P Vücudum modellige ve kız arkadasıma yetecek düzeyde :D

MicroEx demiş ki:
yaf 1 kutu kola içiyorsun sonra o çalışmayı hiç yapmamış sayıyorsun kendini okey ^^

@Ww Sende Güzel vucudu gectım vucud body yapsanda kendı kendını sindirmeye baslamıstır herhalde hacı dikkat et kendıne Sen ölmüş bitmissin yaf aman diyem

bende 1.70 boya 70 kiloyum ve hala cok zayıfım herkeste zayıfsın dıyor bana o boya 80 kılo lazım ama basladıktan sonra alırsın zaten
bu arada yeni gördüm teen panter ne ya :D

tenpanter demiş ki:
MicroEx demiş ki:

bu arada yeni gördüm teen panter ne ya :D
anlayana :P :twisted:

Yukarı Alt