küçük bir ihtimal ama çantada bulunan itemlerin düşme olasılığı yüksek

evet . düşme şansı var , tam olarak % kaç bilmiyorum ama var cünkü kendi başıma geldi 2 sefer ordan biliyorum .

elindeki silah, üzerindeki item düşmez. Inventoryde bulunan şeyler düşer sadece o da düşük bi ihtimal...

Lvlin sana göre çok yüksek bir mob tarafından öldürüldüğünde,
Levelin dengi moblar tarafından ardı ardına öldürüldüğünde
Bot kullananlar için silah değişme sırasında (buf basarken) ölürseniz düşme ihtimalleri fazladır. İtemlerin + değeri düşme oranını en aşağı çeker. sizler farketmezsınız ama çok pot pil düşer kasarken.

Evet.
Ama..arka arkaya çok fazla ölürsen düşer..sadece moblarda değil Job warlarda da aynı şekilde çok fazla ölürsen ay süre zarfı içerisinde üstündeki ve çantandaki itemlerin düşme ihtimali yüksek..
ps:Düşmeyen tek şey silahındır..!

ark arkaya ölürsen çantanda bulunan pot at item gibi şeyler düşer. benim çantamda çok şey düştü fakat takılı itemler hiç düşmedi.

Loras

çok teşekkürler beyler .. ya çantada düşme olasılıgı var onu biliyordum da .. biraz önce guildde lafa tutuştuk düşer mi düşmez diye de bi soruyum sizlere dedim ..

Çok teşekkürler :muck:

lnTerpoL

Bilgiliyim
mavii demiş ki:
Lvlin sana göre çok yüksek bir mob tarafından öldürüldüğünde,
Levelin dengi moblar tarafından ardı ardına öldürüldüğünde
Bot kullananlar için silah değişme sırasında (buf basarken) ölürseniz düşme ihtimalleri fazladır. İtemlerin + değeri düşme oranını en aşağı çeker. sizler farketmezsınız ama çok pot pil düşer kasarken.
Bir ekleme yapayım.
Herhangi bir mobdan bir hit ile karekterinizin ölmesi sonucunda düşme ihtimalide vardır.

Yukarı Alt