evden uynosan ipiden pcne sızıorlarr
eğer kacede isee orda soyulman normaldırrr
pc nin açıklarıını kapat artı keyloger taraması yaptırr

Prestij

Tanınıyorum
Bu tip durumlar genelde Trojan, Keyloger vb. zararlı yazılımların bilgisayarına bulaşıp bilgilerinin başkaları tarafından bu yazılımlar sayesinde elde edilmesinden kaynaklanıyor. En garanti çözüm bilgisayarını formatlayıp yeniden kurmak. Kurduktan sonra ilk yüklemen gereken program bu tip zararlı yazılımları algılayabilen etkili bir virüs programı olsun. Bunun haricinde güvenilir olmayan hiçbir kaynaktan sro loader, bot vb. hiçbir programı indirip bilgisayarında kullanma. Msn üzerinden resim haricinde birşey kabul etme. Genelde daha önceden birçok kişi tarafından kullanılmış ve onaylanmış uygulamar tercihin olsun :wink1:

güvenilit bi bot indireceğim site var mı dün bot indirdim bugün çar soyuldu bana güvenilir bi bot indireceğim site söyleyebilirsiniz?

bottan olabilir yani bu tür durumlarda oyunun e mail ve gizli sorusunu bulabilirler mi?

Prestij

Tanınıyorum
Senin için en mantıklı çözüm temiz bir bilgisayarda hesabına ait tüm bilgileri değiştirmek, mail adresinin gizli yanıtına kadar herşeyini değiştir. Kafede oynarken soyulman çok normal, deepfreeze çok rahat kırabilen zararlı uygulamar var. Kafe sahibide bilgilerini senin ekran görüntülerine bakarak veya Keylogger kullanarak rahatça elde edebilir.

kardeş cafeden oynarken daha sakatsınn daha çok char syulurrr
öncelikle bizim burdaki yöntemleri söyleyim
1.) ufak çocukları sifreni okutururlarr
2.) oyundan cıkarken pc rsett at yoksa keylogerda kayıtlanıoo
3.) deep freze inin açık olup olmadığına bak açık değilse keyloger olabilirrr

geçmiş olsun oyun bu ama insanın emeğini calanlara gıcık olurum benn

cafe sahibiysen biraz pc açıklarını kapat kardeşimm yoksa sızma olabilirrr

Yukarı Alt