Barzo

kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş misali benimki, o yüzden bu konuda fazla yardım edemyeceğim genelde onlar bana teklif ediyorlar bende istediğimin suratına DAN! diye söylerim %80 ediyo zaten summer6: summer3:

Whiskey demiş ki:
kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş misali benimki, o yüzden bu konuda fazla yardım edemyeceğim genelde onlar bana teklif ediyorlar bende istediğimin suratına DAN! diye söylerim %80 ediyo zaten summer6: summer3:
:mrgreen:

Guernica demiş ki:
ben ne yapmalıyım :lol:

kızla konuş demeyin konuşamam yani gidemem yanına uzakdan etkilemem lazım neler yapsam
Kızın arkadaslarını kullan içten feth et :coffee: yada olmadı Addicted biara Absinthe vardı onu alalım bi tek at.gidiyonmu gidemiyonmu görürüz :lol:

Selam ver, normal davran, salya sümük etrafında dolandığını belli etme,içine düşecek gibi bakma, gaz verip motoru boğma,melül melül bakma... hiçbirşey olmamış gibi davranki şımarmasın, ilk hareket senden gelmiş, etkiye tepki sırası onda.
Kadın isterse akan sular durur, nehirler yukarı akar.

Xanthos demiş ki:
Selam ver, normal davran, salya sümük etrafında dolandığını belli etme,içine düşecek gibi bakma, gaz verip motoru boğma,melül melül bakma... hiçbirşey olmamış gibi davranki şımarmasın, ilk hareket senden gelmiş, etkiye tepki sırası onda.
eyw abi :buddha:

şimdi yarın sabah selam filan veriyim.normal davranıyım hiç birşey olmamış gibi bakalım ne olcak

Çok üzerine gitme. Zaten birşey hissediyorsa o belli eder. Ama tabii uzaklaşta demiyorum.

o taktik işe yaramazsa biraz romantik ol.mesela bir demet gül al sınıfta herkezin içinde ver.evini biliyorsan sprey boyayla seni seviyorum yaz yola. yap bişiyler işde :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hatuna ilk duyan ve bunu açıklayan ilk kişi sensin demek ki ve hatun bundan dolayı ürküyor sonuçta bakire ve masum korkularla dolu bir dünyada evde büyütüldü o anlamak lazım ruhunu yanına sokul arkadaşça yaklaş bırak sex düşünme kalbine gir takılın gençliği yaşayın o hatunla sex yapılmaz sevgi yaşanır.

Barzo

extraloob demiş ki:
hatuna ilk duyan ve bunu açıklayan ilk kişi sensin demek ki ve hatun bundan dolayı ürküyor sonuçta bakire ve masum korkularla dolu bir dünyada evde büyütüldü o anlamak lazım ruhunu yanına sokul arkadaşça yaklaş bırak sex düşünme kalbine gir takılın gençliği yaşayın o hatunla sex yapılmaz sevgi yaşanır.
sex machinesi seni :popcorn:

Spartacusss demiş ki:
Kıza 5 misli. Sevmediğine dair
kabul. 50 papel koyuyorum

Xanthos demiş ki:
:thumbsup: :thumbsup:

bak sana şimdi başarılı kendi taktiğimi söyleyeceğim.

Konuşma tarzına dikkat edeceksin öncelikle. Öküzümsü tip arkadaşlarından uzak durucaksın varsa kız arkadaşlarınla muhabbet ediceksin güldürüceksin sakın unutma kızlar kendini mutlu eden erkeklerden hoşlanır.Kıza güven vermen çok önemli kıza güven verdiğin zaman herşeyi yaparsın he bu arada kızı etkilemeyi de unutma kız nasıl bi erkek tipi istiyor arkadaşlarına sordurt(kız arkadaşlarına tabii) huyunu suyunu güzelce uygula ve kızın huyuna git bak bakalım ertesi gün o kız gelicek senin yanına slm felan vericek biribirinize alışıcaksınız öyle gidicek.. Tabi dediklerimi harfiyen yaparsan :wink1:

B7B

rank8
inci de bu kadar takılırsan olcağı bu neyse adam gibi muhabbetini kurmadan etmeden direk damdan düşer gibi çıkma teklifi edersen olcağı bu ne bekliyosun

Takımı
Galatasaray
İhtiyaç olunan o zaman hiç bitmez baştan bunu bil.Hatunu istiyorsan dışarıya çıkaracaksın sağlam bir sürpriz ile derdini anlatacaksın başarılı olursan o da sana derman olur :thumbsup:

akherons demiş ki:
kızı .ıçarken düşün aşık fln olmassın
unutma idrar da bi insana özgü davranıştır aşıksan istersen genel evdeki biriymiş gibi düşünsende bitiremezsin..Sen daha önce aşık olmamış olabilirsin saçma fikirlerini kendine sakla :thumbsup:

extraloob demiş ki:
özetlemişsin abi çok doğru diyorsun :muck:

Yukarı Alt