1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

beyler bi bakım sero ile ilgili

1. Martel1903

Martel1903 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sero bana vermıstı crazynuker ın pw sini gırıdım char soyuktu ama sora ondan felan ıstedim hanzo vardı ondan ıstedin 3m felan oldu sora adam bana 32 lvl sos female kolluk verdi bende bi female 9d sti giymiş 90 heralde bi adam gordum o adam o sosa karsılık 100m verdi sora sero msnden çık dedı çıktım bi girdim sora 100m yok girdim kasıyodum birini sos dustu sero dedi sen yavas kasıom die botla kasayım dedi sonra sosu aldı yanı bu sero harbiden bi HIRSIZZ sora sen bnm cara gır dedi o çıktı sora bende çıktı ıd pw felan verdi ama yanlıs tabi beyler bu seroya guvenmeyin benm 100m mi bide 52 lbl sos yuzukumu caldı adı bır HIRSIZ

2. Leo

Leo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    :arrow: Birader şunları iyi oku :wink1: :

~ Anlattığından hiç birşey anlamadım.Sadece ser0'ya hırsız dediğini anladım. :?
    ~ Olay siteden bağlantısız olarak geliştiği içib bu bizi ilgilendirmez. :thumbsup:
    ~ ser0 arkadaşım arsla böyle birşey yapmaz.Geretiğinde bana 100m 'i gözünü kırpmadan verebilecek bir arkadaşımızdır. :thumbsup:
    ~ Gereksiz konu olduğunu düşünüyorum ve konunun kilitlenmesini rica ediyorum. :think:

Saygılarımla,
    SuperStar

3. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu gerçek sahibi hasan attı pk oldu hatta çarda