1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

beyler ben 2char açmak istiyorum biri botla öbürü normal

1. Narcisse

Narcisse Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 char birden açmak istiyorum 1.char botla kascak 2. char ise elle kascam fakat sro loader la açtıgımda botta auto traning gidiyo ne yapmam lzm ?

2. DeSwa

DeSwa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çözümü yok malesef bot engelliyor.

3. ShockeR`

ShockeR` Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cozumu var hatta ben ve guilddeki herkes yapıo.Suan unuttum ama ne olur ne olmaz die bi kagıda yazmıstım o kagıdı bulunca yazacaqım.

4. Narcisse

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş lütfen o kagıdı bul bir garibanı sevindir Rolling Eyes

5. Narcisse

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bul bul bullll hmm hmm hmm

6. sinankaytan

sinankaytan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çözümü var arkadaşım. modlar bu yöntemi multi client programlarının altına bizzat eklerse böyle konular açılmaz. ve arkadaşlarımızda böle konularla uğraşmak zorunda kalmaz.
    Yapılacak işlemler :
    1- bot u açmadan yani srobot u (parmağı) sağ alta getirmeden önce normal olarak loader ile elle kasacağımız charı açıyoruz. çarımıza giriş yaptık.
    Ufak tavsiyeler
    bilgisayarın biras rahatlaması için charı şehrin en ücra köşelerine götürün ardından bi ane not defteri açın. boş veya dolu farketmez. ardından tekrar silkroad a geçin. ve Alt tuşuna basılı tutarak bi kere ESC tuşuna basın (ALT + ESC). not defterine geçecektir. ve böylece işlemcimiz rahatlıcaktır.
    neden not defteri = çünki bilgisayarda en az işlem yapan program not defteri benim seçimim.
    bu bitti.
    2- şimdi ise bot ile kastıracağımız charı açıcaz. ilk olarak sro botu açın sağ alt tarafa gelsin. sonrada loader dan bot la kastıracağınız charı açın. giriş yapın. home basın ve bota giriş yapın. kastırmaya başlayın :) bu kadar. gene aynı şekilde bunu arkaya geçirirken ALT + ESC kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.herşey tmmdır.
    NOT : botla kastıracağınız charın bazen botu gelmiyo. home basıyom gene gelmiyo. nedeni hakkında bi bilgim yok. ama ben öle olunca o charı kapatıyom. sonra botuda kapatıyom. sonra tekrar bou açıp loaderla giriş yapıyom geliyo. ama bazen bunu 2-3 defa tekrarladığım oluyor.

bu arada benim kullandığım loader programı bu.
    viewtopic.php?f=53&t=34151

benden bu kadar. inş işinizi görür. ben bu şekilde kastırıyorum. diğer charımda stalda.
    hadi beyler herkese kolay gelsin. modlar lütfen bu yazımla ilgilenin. yeni başlık aç derseniz açayım. ama benim fikrim bunu loader programlarının altına eklemenizdir.

7. Narcisse

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol denicem

8. Narcisse

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: