SonSAHNE

Bilgiliyim
kurgu28 demiş ki:
yaw ben bunu anlamadım yaw bune dictory ne reye n yazcaz sonra extuable yi nereye yazcaz
kardeşim rar dosyalarını bir yere çıkartıp crack yaptıktan sonra senin dediğin ksım şöyle yapılıyor

eğer silkroad yerel disk c de ise hiç bulaşma ama eğer yerel disk d de ise o zaman silkroad ın olduğu yeri o dökümandaki uygun yerler e yazacaksın.

örneğin d de ise:

Directory=D:\Program Files\Silkroad (yani dökümandaki directory nin karşısı aynen bu şekil olacak )
Executable=D:\Program Files\Silkroad\sro_client.exe (Dökümandaki Executable nin karşısındaki soldaki gibi olacak Wink )

tmm onları bi dosyaya çıkardım şimdi napocam bi hata veriyo tıklıyom başla diğom ''Unable to locate offsets needed to continue'' bu ne yaw bunu nanamadım ben Exclamation Exclamation Exclamation Question :?!!!

benden bu kadar bana bakma :mrgreen: bildiğim kadrıyla onlarıda anlatanlara ve paylaşanlara bıraktım başka bir bot sorunun falan olursa sor ben daha çok onla ilgiliyim Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
o sana söylediğim yerdeki yerleri ayarlamadım kesin. senin silkroad c ye kurulu ise karışma diyorum ama d de kuruluysa önceden yazdıklarımı uygula...

Yukarı Alt