arkadşalar bilerek açtım çok özür dilerim ama napım virüs var pcde benim pcme girebiliyorlarmıs okudm ama bilmiom nasıl silcem siz bakın bi yardım edin bana birisi bot diye x33 attılar böyle oldu
virüs total sonuclar
http://www.virustotal.com/tr/analisis/2 ... 000ab12ddb

beyler pcnin c d ne arasan bulaşıyormu bu virüs yaw:S:S benim d de bir sürü belge var 25gb gibi belge var dde yaw yandık

virüs bulasıcımı bilemem bir gunde bırsuru vrisü cesidi turuyor takıp etmek ımkansız kendımden örnek verıcek olursam egerkı virus kapdıgımdan süphlenırsem şifrelerimi en hızlı sekılde güvendıgım bır pc de değiştiririm ve virüslü oldugunu düşündügüm pc ye fat format atarım içim rahat olur (bilgilerim gider ama olsun :wink1: ) sonuc silkroada baslamam 2 ,5 seneyı gecmıstır sadece 1 kere charım soyuldu o da benım dalgınlıgım biraz dıkkatlı olsam o da olmazdı ?!!!!!!!

Zardock demiş ki:
virüs bulasıcımı bilemem bir gunde bırsuru vrisü cesidi turuyor takıp etmek ımkansız kendımden örnek verıcek olursam egerkı virus kapdıgımdan süphlenırsem şifrelerimi en hızlı sekılde güvendıgım bır pc de değiştiririm ve virüslü oldugunu düşündügüm pc ye fat format atarım içim rahat olur (bilgilerim gider ama olsun :wink1: ) sonuc silkroada baslamam 2 ,5 seneyı gecmıstır sadece 1 kere charım soyuldu o da benım dalgınlıgım biraz dıkkatlı olsam o da olmazdı ?!!!!!!!
Bende 2-3 Senedir Oynuorum.Bi Tane Charım Soyuldu. ?!!!!!!

Benim 3 tahe Cahrım gitti :D Ki biri süper chardı 69 lv di ama sağlamdı kıyafetler fln uniq kraldım :( Red sea da oynayan eskiler bilir ekreom94 :(

Yukarı Alt