1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

beyler aşık oldum help

1. darkblade

darkblade Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw ben acayip aşık oldum ama kıza itiraf edemiom ve o da bana aşık mı bilmiyorum.Beyler lütfen yardım edin.Kıza nasıl itiraf edecem??? :cry:

2. BrendiBelle

BrendiBelle Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bu konuyu 2kere açmışsın,senin iyice kafan bulanmış cidden bu aşk yüzünden.hiç korkma direk açıl kıza.açılmadığın sürece daha çok acı çekersin ve sakın araya aracı sokma.kendin git bütün hislerini söle.ha kabul etmezsende yapcak bişey yok.ya aşkının peşinden gitceksin yada unutup başkasını bulmaya çalışcaksın oldie ?!!!!!!

3. LoKoTe

LoKoTe Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede aracı arama cünk üaracı ile iyi olmaz bence en güseli ve en etkilisi yüz yüze kendin söylemen bu arada acılmazsan kıza senden önce biirisi acılır kızda kabul eder sen boslkta kalırısn ilk yorm yapan arkadasın dedigi gibi de kabl etmezse de fazla kafana takma annemin bir sözü vardır sen büyüyünceye kadar ne kızlar gelip gecer der bu sözüde aklından cıkarma... bb^^

4. darkblade

darkblade Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar.Sağ olun hepiniz.Biliyorum sizi yoruyorum ama bişi daha sormam lazım:kıza açık açık mı söyleyeyim???Ya arkadaşlar gerçekten çok aşığım :lol: