Prada

mamamia41 demiş ki:
kuper onuda kapttım sorunum çözülmedi ::(

Tamam şöyle dene.. Önce botu aç parmak gelsin saatin yanına.. Sonra loaderle oyuna gir.. girdiğinde Home tuşuna bas.. Bu sana önerebileceğim son tavsiye kardeşim.. Mümkün olan herşeyi söledim.. Bundan sonrası aynı sorun başına gelip düzelten adamda bitiyo.. Benim başıma hiç gelmedi ama bilgim doğrultusunda giderebilecek bütün seyleri sundum önune..

carwen

Bilgiliyim
Kuper her şeyi söylemiş olması gerek, bilgisayarında Net Framework 2.0 üstü yüklü mü?
Yüklü değilse indirip kur ve tekrar dene, virüs programını kapatarak.

lol...Bence bot clientini silkroad dosyasına atmak için;kopyala ,yapıştır yerine ....kes ,yapıştırı tercih edersen çözülür diyorum DD inş...

Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
Kuper çok saol ben bu sorunla karşılaşıp da çözen birini buldum silkroadı ve botu silip joymaxdan indirilip sonra botun kurulmasıo gerekiyormuş ben indirdim ama yanlışlıkla 1.170 in srosunu indirmişim şimdide versiyon yükselene kadar beklicem sonrada olur inş... çok saolun yardım larınız için...... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Prada

mamamia41 demiş ki:
Kuper çok saol ben bu sorunla karşılaşıp da çözen birini buldum silkroadı ve botu silip joymaxdan indirilip sonra botun kurulmasıo gerekiyormuş ben indirdim ama yanlışlıkla 1.170 in srosunu indirmişim şimdide versiyon yükselene kadar beklicem sonrada olur inş... çok saolun yardım larınız için...... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Bosu bosuna zaman kaybetmişsin diyecektim ama diyemem çunku yeni versionu indirmen gekekiyordu nasıl olsa.. Bu sekilde bot versiyonuda değişecekti yeni versionda yeni bot zaten sorununu çözerdi.. Neyse artik fazla bişey kalmadı zaten :thumbsup:

Yukarı Alt