1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Beykent Ünv. Okuyan Arkadaşlar Lütfen Okuyunuz..

1. KomutanBaba

KomutanBaba Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 adet Beykent ünv. okuyan bir arkadaş lazım bana :mrgreen: Olayı kısaca anlatıyım.Belki bir çoğunuza saçma gelebilir ama ben artık cidden gerçek aşkı bulduğuma inanıyorum. O yüzden sonu ne olursa olsun peşinden gidicem bu olayın.Kısaca olay bir kız var kızla ya orta okul'dan yada dershane'den filan tanışıyoruz.Bir kaç kız arkadaşa sordum face'den merhaba faln die lafa girsem olur mu die çoğundan aldığım tepki saçmlama kız sana sapık yada apaçi gözüyle bakar tarzında oldu.Bende bu yüzden onun okuduğu ünv. olan Beykent ünv.den bir arkadaş bulup onun ders saatlerini öğrenip ona göre işte okulun kantininde filan olup hani orda tesadüfmüş gibi yapıp muhabbeti başlatmak istiyorum..Şu an olabilecek En adam akıllı başlangıçta bu şekilde olsa gerek sanırım..

Sorulabilcek soru çeşitlerine karşı hazır cevaplar;

1.Kızın sevgilisi var mı? Yok ise nerden biliyorsun ? Kızın sevgilisi yok. Eskişehir'de ki ortak arkadaşlarımızdan aldım bu bilgiyi.
    2.Kızın hangi bölümde okuduğunu biliyormusun?? koskoca ünv.de bi kızı nasıl bulucaz?? Okuduğu bölümü biliyorum. Diş Hekimliği.
    3.Açıkcası bana saçma geldi yıllar önce az buçuk tam hatırlamadığın bi şekilde muhabbetin olan bi kıza bi anda aşık olmak ?? Açıkcası bunun nedenini bende bilmiyorum.. Ama bu sefer gerçek aşkı bulduğuma inanıyorum. [ İnanın artık tek gecelik ilişkilerden,kaşarlardan bıktım eekd1 ]

Benim aklıma gelenler bunlar oldu.Başka soracağınız soru olursa 10-15 dakika daha burdayım.Malum sabah 9'da dersim var İst. trafiğinde okula gidicem hemde p.tesi sendromunda summer4: . Dalga mı geçiyor bu adam filan demeyin lütfen durum ciddi ve 31 mart'ta kızın doğum günü.. 1-2 hafta içinde bi bağlantı yaparsak sonrasını ben illaki getirim o problem değil ..

Şimdiden yardımlarınız için hepinize teşekkürler.. whiteangel

:kalp:

Edit: Gereksiz mesajlardan kaçınalım lütfen..

2. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eski kız arkadaşım okuyo beykentte ^^

3. YuGoWorld

YuGoWorld Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Gelişmelerden haberdar et bizi :D Merak ettim bak şimdi nolcak diye :D

4. KomutanBaba

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kız ve Eski sevgili muhabbetine giricek olsam arkadaş arkadaşı vasıtasıyla tanıştığım 1 kız vardı yine peynir takımından, ona giderdim başta makara: o yüzden tercihen erkek olursa daha iyi olur.Kız olursa zaten yanlış bi bakış açısı oluşabilir :wink1:

Tamamdır.. İnşallah olacak pray: :buddha:

5. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kız ve Eski sevgili muhabbetine giricek olsam arkadaş arkadaşı vasıtasıyla tanıştığım 1 kız vardı yine peynir takımından, ona giderdim başta makara: o yüzden tercihen erkek olursa daha iyi olur.Kız olursa zaten yanlış bi bakış açısı oluşabilir :wink1:

Bende yardım etsin demedim zaten summer3:

6. KomutanBaba

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nese saatin geçde olduğundan dolayı bugün pek yardım edebilecek birileri yok sanırım bana .. Yarın sabah büyük bir merakla hemen pc'i açıp topici kontrol edeceğim.Cidden arkadaşlar Beykentte okuyan yada nazınızın,sözünüzün geçeceği arkadaşlarınız varsa lütfen yardımcı olun.

Aşk tesadüfleri sever :kalp: makara:

Biraz reklam gibi oldu ama neyse bizim amacımız farklı şimdi whiteangel

Herkese iyi geceler :muck:

7. HaSsNicktiR

HaSsNicktiR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Add. o anlamda dememişti aslında , diğer anlamda :mrgreen:
    nasıl diye sorma söylemem :mrgreen:

8. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde başımdan aynı olay geçti.Eski okul arkadaşıma bi anda aşık olmalar falan :P
    Kızla ilk önce faceten konuştum ardından msn falan.Aramız baya iyi oldu açıkçası ama sonradan birşey oldu ve kızdan vazgeçtim hevesmiş demekki :P Sonra kıza öyle berbat bir espri yaptım ki daha konuşmamak için planım gayet iyi tuttu.Ama o espriyi şu an söyleyemem bana olan saygınız biter :mrgreen:

ps.Vallahi bbro ne desem yanlış olur.kız nasıl bir tip.utangaç mı canayakın mı bunla çok önemli ilk konuşma için.

9. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    + olarak kız hala aklımda nerde birini görsem ona benzetiyorum sanırım aşkın etkisini hala atlatamadım olmadi:

10. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Ayazağa Kampüsü 'nde mi nerde ?

11. KomutanBaba

Beğenilen Mesajlar: