Forumda diğer arkadaşlardada gördüm. Henüz sistemini tam anlayamadım. Sanırım belli bir zaman diliminde çıkıyor ve kesildikçe başka yerlerde spawn oluyor böylece ard arda 15-20 kez kesilebiliyor. Şahsen ben üst üste 2 kere kestim. Ayrıca nerde keserseniz sanırım o lv de oluyor. Forumda diğer arkadaşlarda gördüm Deadlyhunt 80 lv ini mavii de 60 lvni kesmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Wloody demiş ki:
buda çıktığı zaman uyarı veriyor mu? cerberus belirde gibi ?
aslında veriyor.Biraz daha anladım sanırım. Silkroadonline.net te yazandan anladığım kadarıyla belirli bir miktar kar kölesi sayısı kesilince beyaz şövalyeler çıkıyor. Belirli sayıda beyaz şövalye kesilirsede kar prensesi çıkıyor. Ben oyundayken görev tamamlandı şimdi kbeyaz şövalyeleri kesebilirsiniz diye bir şey geldi. Uyarı bu şekilde oluyor.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
mavii demiş ki:
Rachell demiş ki:
Orda sayaç gibi bişi var o nedir bi türlü anlayamadım sanırım o sayac dolunca bi yaratık filanmı cıkıcak nolacak
sen kastıkca orası artar tamamladıgında %20 exp fazladan alınacagını tahmın edıyorum keısn olmamakla bırlıkde
Yok orası kastıkça artmıyor, henüz bizde çözemedik ama kastıkça artmadığı kesindir .. Bizim serverda herkesin eşit gidiyor orası .. :lol:

Yukarı Alt