Nilüfer, Beyaz Show’da!

Beyaz, “yeni yıla nasıl girersek öyle gider” diyor ve 2010’a muhteşem bir giriş yapıyor. Akıllardan çıkmayan şarkılarıyla, sesiyle, tarzıyla, yaşantısıyla… O her haliyle güzeller güzeli bir kraliçe… Türk pop müziği tarihinin efsane sesi Nilüfer, Beyaz Show’da!
Beyaz bu hafta, Beyaz Show tarihinin en özel programlarından birine imza atıyor. Nilüfer’le geçmişten bugüne muhteşem bir yolculuk yapıyor.
Nilüfer’le yapacağı program için uzun zamandır çalışan Beyazıt Öztürk, inanılmaz sürprizlerle geliyor. Dekorun bile 70’lere göre dizayn edildiği bu haftaki Beyaz Show gecesinde neler yaşanacak? Beyaz ve Nilüfer bir araya gelerek, Beyaz Show izleyicileri için nasıl bir sürpriz hazırladılar?
Beyaz Show’un Türk pop müziği tarihine geçecek sürprizi… Geçmişten bugüne Nilüfer klipi… Kıyafetleriyle, saçı, makyajı ve tarzıyla tam bir geçmişten bugüne Nilüfer… Ve tabii klibin içinde Beyaz…. Hem nostalji hem eğlence… Hepsi bu klipte… Nilüfer ve Beyaz ile muhteşem ‘OH YA’ klibi….
Sürprizler bir tek Beyaz Show izleyicilerine değil tabii. Programda Nilüfer’i bekleyen büyük sürprizler neler? Sürpriz konuklar kimler? Canlı yayında neler yapacaklar? Nasıl heyecanlar yaşanacak? Dünden bugüne herkesin hayran olduğu Nilüfer, hangi şarkılarını söyleyecek? Tüm bu soruların cevabı için bu hafta Beyaz Show’u sakın kaçırmayın.
Muhteşem sesiyle Nilüfer, doyasıya eğlence, unutulmayacak nostaljik anlar, sürpriz konuklar ve tabii ki Beyaz...
Bu muhteşem eğlence, bu muhteşem müzik ziyafeti kaçmaz. Tüm Türkiye, Cuma gecesi 00:30’da Kanal D’de Beyaz Show’a davetli.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyeceğim lakin çokda eğlenceli geçeceğini ummuyorum :roll:

Josephine demiş ki:
Her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyeceğim lakin çokda eğlenceli geçeceğini ummuyorum :roll:
+1 Bu hafta birşey beklemiyorum,ama Beyaz'ın ne yapcağı belli olmaz. Tek Nilüfer'i tek alıyorsa süpriz çok falzadır -umarım-. :P pray:

Yukarı Alt