1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

beyaz boşluk sorunu***

1. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bilgisayarımda genellikle gerçekleşen bir durum ve sonunda fixleme kararı aldım.
    teknik olarak bir bilgim yok o yüzden biraz garip bir açıklama olacak ama dikkate alıp cevap verirseniz gerçekten çok memnun olurum

öncelikle bu sorun bence bir program eksikliği veya yamukluğundan kaynaklanıyor. yazı yazmak için beyaz tek satırlık label gibi boşluklar olur ya onların bazılarına birşey yazamıyorum(özellikle internette olanlar) ve de onların seçeneklileri olur beyaz boşluk gibi olan şeyin yanında aşağı ok lu bir buton vardır ona basarsınız ve birini seçersiniz.(di seçimi, ülke seçimi gibi) bende onlar çoğu zaman çıkmıyor.hem de gene genelde internet ortamında.mesela ülke seçiniz diyor basıyorum bembeyaz hiçbir ülke yok (normalde türkiyeyi seçersiniz aşağıda sonra il seçiniz gibi bir soru gelir,bağlantılıdır yani türkiyeyi seçince tık diye bi ses de gelir ve sayfa yenilenir gibi bişey olur hatta). mesela bu yazıyı yazarken yukarıda font boyutu seçmek için onlardan var ama dediğim gibi herşeyde olmuyor bu.şu an font boyutunu büyük küçük olarka ayarlayabiliyorum. ne tarz bi sorun olduğunu anlamışsınıdır umarım

şimdiden teşekkürleeer...

2. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    windows update lerini yapman gerek...

Eğer butonlar VB 2008 versionun ilerisi ile yapılmışsa XP SP 2 den öncesi salaklaşıyor...

3. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol da klasik update mi yapmam gerekiyo başka bişey gerekmez mi ?

ps. windowsumu updateledim ama hala aynı sorun var

ps2 bugün farkettiğim bişey var denetim masasındaki kullanıcı hesaplarına girince de sadece beyaz bir sayfa görünüyor..

4. malboro

malboro Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Amelelik
    baştan format at gıtsın

5. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    format atamam ya :D

6. Sp00Ky

Sp00Ky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bnce ekran kartının nı kontrol et donanımsal olablir yada Güncel sürümünü Yükle ekrankartı driver inin :D Olmdı Yeni pach at sp3 gbi :D Olmadı format at :D Olmadı En son çözüm Pc ciye götür :D