1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Beyaz Ayı

1. PHR34|<

PHR34|< Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sımdılık Kafasına Gore Takılıyo
    Güzel Sağlıklı ve Sevgi dolu günler dileği ile. Beyaz Ayı8 - 9 yaslarında bir
    çocuk. Çocuğun en sevdiği şey yatak odasındakidolaba girip oyuncak beyaz ayısı ile
    oynamak. Yalnız bu duruma annesi cok kızıyormuş, çünkü kocası yokken sevgilisinieve
    getiriyormuş. Yine bir gün annesi sevgilisi ile yatak odasında sevişirken çocuk
    dadolapta beyaz ayısı ile oynuyormuş.. . Birden kapı çalınmış, kadının kocası
    gelmiş. Kadın o panikle adamı dolaba sokmuş.. Bu sefer kocasıyla sevişmeye
    baslamışlar. Bu sırada dolabın içinde çocuk ve adam karşı karşıya oturuyorlar
    birbirlerini süzüyorlar. . Bir süre sonra çocuk; Amca. Efendim? Benim bi beyaz
    ayım var.. Eee.? Sen onu benden satın alıcaksın. Çocuğum ben koca adamım ne yapayım
    ayıyı? Yok yok alıcaksın.. Almıcam ulan ! Alıcaksın, yoksa çıkar babama söylerim
    Peki peki sus... ne kadar ? $50Hadi lan .. $50 vermem ben ona.Peki, ben de çıkar
    babama söylerim... Peki peki ... al şunu da, sus
    .. Aradan bir süre geçmiş.. Amca. Ne var? Ayımı geri ver.. E $50'a sattın ya sen
    onu bana.. Vericeksin, yoksa çıkar babama söylerim...Peki lan velet, al da sus
    şunu.. Biraz
    sonra; Amca.. Gene ne var lan ? Benim beyaz ayı var ya...Eee ..? Sen onu geri
    alıcaksın, $100. Ulan daha demin $50 verdim sana.. Sen bilirsin... Hmmppf ! Bu
    böyle saatlerce kadar devam etmis.. Çocuk adamın cebindeki tüm parayı almış. Ertesi
    gün gitmiş, paralarla kendisine bir bisiklet almış.. Eve dönmüş, annesi
    bisikleti görmüş:Bunu nerden buldun? demiş.Yerde para buldum onunla aldım" demiş
    çocuk.. Annesi:Olmaz çocuğum sen günah islemişsin, git bisikleti geri ver, parayı
    geri al, sonra o parayı kiliseye bağışla. Gitmişken de parayı nasıl bulduğunu
    Peder'e anlat ve günah çıkar"
    demiş... Çocuk istemeye istemeye gitmiş, bisikleti geri vermiş, parayı
    almış..Sonra parayı kiliseye bağışlamış ve günah çıkarma odasına girmiş...
    Rahipkabinin diğer tarafından seslenmiş. Buyur çocuğum.Rahip amca, benim bi beyaz
    ayım var
    .....Rahipten cevap:S..tirr git bela mısın nesin lan..!!

Ps:Fıkra Bölümünü Bulamadım Çalmışlar Heralde Yöneticilere Duyrulur. :dance:

2. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben buldum ve tasidim konunu Fikralar bolumune.

3. poFF..

poFF.. Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir fıkraya bukadar güldüğümü hatırlamıyorum :D :D :D :D

4. PHR34|<

PHR34|< Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: