Bu set bizim serverde bir abinin. Gercek charisinin adi Colandor (Warrior/Cleric). Bu Scare_Crow onun wiz char. Bug falan deyildir, hep arti basiyor bu.. D10 da +11 basmisti staffina.. youtubede Scare_Crow hercules yazarsaniz video gorursunuz..

Warrior chari zaten saglam bide +12 yapti, offeringle bile tek yemiyor.. pvp de kesmek bunu neredeyse imkansiz..

Colandor FTW :)

Colandor demiş ki:
Bu set bizim serverde bir abinin. Gercek charisinin adi Colandor (Warrior/Cleric). Bu Scare_Crow onun wiz char. Bug falan deyildir, hep arti basiyor bu.. D10 da +11 basmisti staffina.. youtubede Scare_Crow hercules yazarsaniz video gorursunuz..

Warrior chari zaten saglam bide +12 yapti, offeringle bile tek yemiyor.. pvp de kesmek bunu neredeyse imkansiz..

Colandor FTW :)
1.Mesajın = No SS No Güven :wink1:

Konusmak bedava oldugu surece üstteki yazdıgım gecerlidir :wink1:

bi bug varsa bile kıyafet için vardır silah için aramayın bence geçenki bugdan sonra ben kıyafeti düşünmüştüm ama deneme fırsatım olmadı =) aynı mantıkla basabilmenin bir yolu var mı diye

Adam king... Bilek kuvveti. Bismillah diyip başlıyo, tutabilene aşkolsun !

Hercules bilir, +11 , +12 bu adamın işi ! Sanki ilk bastığı item buymuş gibi "bug yapıyo " diyenler , KISKANIP ÇAMUR ATMAK YERINE ÇALIŞIN SİZİNDE OLSUN ! ( Özellikle _Explosive... Bu kadar mı kıskanç olunur bee :D )

VVaLLaCe demiş ki:
Adam king... Bilek kuvveti. Bismillah diyip başlıyo, tutabilene aşkolsun !

Hercules bilir, +11 , +12 bu adamın işi ! Sanki ilk bastığı item buymuş gibi "bug yapıyo " diyenler , KISKANIP ÇAMUR ATMAK YERINE ÇALIŞIN SİZİNDE OLSUN ! ( Özellikle _Explosive... Bu kadar mı kıskanç olunur bee :D )
Valla yasıyacak bır hayatım yokmus gıbı amacı olmayan ısı gucu arkadası takılacak kımsesı olmayan mal bı bagımlı olup sureklı pc basında hadı +12 dıye strese gırcegıme...Onu yapan kısılere camur atmak daha eglenceli xD

Yukarı Alt