Ağlamak istiyorum :((

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

+Dejavu+

Bilgiliyim
UnDeFeateD demiş ki:
Ağlamak istiyorum :((

- Resim Silinmiş.
Kaç bin tl harcadın kenara alayım +5e kadar bug geri kalan 7 için tebrikler :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

ColdHeart

Tanınıyorum
yatırabilecek char yok gibi mükemmel ötesi bu arada higt_blank +5 e kadar nasıl bug oluyor + basma bugu mu var :) ?

tolgahanin demiş ki:
yatırabilecek char yok gibi mükemmel ötesi bu arada higt_blank +5 e kadar nasıl bug oluyor + basma bugu mu var :) ?
Var idi kaldırıldı. Bu koreliler normal elixiri koyamayalım diye enacher diye yeni elixir çıkarmışlar, bot kullanarak normal elixir koymayı başarıp +5e kadar yok olmadan + basılabiliyodu.

TillDoomsDAY demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
silkroadda yatmayacak char yoktur ve dikkat et bu char wizard :oldie:
Aynen :thumbsup: Bi cleric gelir life açıkken bi glut atar ve ta ta ta tam wiz yerde :D

ColdHeart

Tanınıyorum
UnDeFeateD demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
Var idi kaldırıldı. Bu koreliler normal elixiri koyamayalım diye enacher diye yeni elixir çıkarmışlar, bot kullanarak normal elixir koymayı başarıp +5e kadar yok olmadan + basılabiliyodu.
teşekkürler bu arada yatmıycak char derken charın mükemmel oldugunu vurgulama çalısmıstım yoksa her char yatabilir :)

Yukarı Alt