Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı affedeceklerini açıkladı.

Beşiktaş'ın Avusturya kampında kavga eden ve yönetim kurulu tarafından süresiz kadro dışı bırakılan takım kaptanları İbrahim Üzülmez ve İbrahim Torman'a af geldi.

Siyah-beyazlı takımın genel menajeri Sinan Engin, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Affetmek büyüklüğün şanındandır. İbrahim Üzülmez ve İbrahim Torman'ı affettik" dedi.

İki futbolcunun yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında resmi olarak affedilip, takımla birlikte çalışmalara çıkması bekleniyor. İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'dan alınan takım kaptanlığının ise Mert Nobre ve Matias Delgado'da kalacağı belirtiliyor.

Başta divan başkanı Yalçin Karadeniz olmak üzere siyah-beyazlı camianın önde gelen isimleri de konunun tatlıya bağlanmısını istemiş ve iki futbolcu da ortak düzenledikleri basın toplantısında pişman olduklarını ve özür dilediklerini açıklamışlardı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rezil herifler cidden 3-5 gün önce medyaya poz veriyorlar barıştık diye sanki bilmiyoruz demirören toramanı kaptırmamak için gidin medyada barışın sizi geri alalım dediğini tiksiniyorum kardeşim bu bjk dan da bimbomdan dan.

FOREVER FENERBAHÇE ^_~

SleepWalkeR

Tanınıyorum
evt yaptıkları cok terbiyesizce bi seydi sacma sapan bi sorun yüzünden bu hale düştüler. ama onların da affedilmesi gerekiyordu çünkü eskiden de bundan daha fazla üzücü olayları yaşatan futbolcular affedilmişti. örneğin nouma beşiktaştan kovarcasına gönderilmişti sonrada affedildi. ibrahim üzülmez bence nouma dan çok daha fazla beşiktaşlı ve affedilmeye daha fazla hakkı oldugunu düşünüyorum , ve 7 sene olmuş galiba, beşiktaşın emektarlarından birisi (ne kadar kötü oynasa da hakkı var).

Yukarı Alt