1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Beşiktaş'ta ikinci aday Keçeli

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beşiktaş'ta ikinci aday Keçeli
    Beşiktaş'ta Murat Aksu'dan sonra eski yöneticilerden Metin Keçeli de başkanlığa aday olacağını NTV Spor Radyo'ya açıkladı.

Beşiktaş Kulübü’nün ocak ayından yapılacak olağan seçimli genel kurulu öncesi hareketlilik devam ediyor.
    Şu anki Yıldırım Demirören yönetiminde bulunan asbaşkan Levent Erdoğan’ın yönetimden istifa etmesinin ardından siyah-beyazlı camiayla ilgili önemli bir haber de Metin Keçeli’den geldi.
    NTV Spor Radyo'da yayınlanan ve Bülent Yüksel'in sunduğu Sportif Görüş programı'na katılan Metin Keçeli, başkanlığa aday olacağını ifade etti.
    Beşiktaş Camiası'nın önde gelen isimlerinden Keçeli, "İki adaylı bir seçim atmosferi yaşanacak gibi görünüyor ve camianın geneli, ibrenin Yıldırım Demirören'den yana olduğunu düşünüyor. Siz de aynı fikirde misiniz?" sorusu üzerine sürpriz bir açıklama yaptı.
    Metin Keçeli, “Seçime iki adayla girileceği doğru değil. Yaklaşık yirmi gün önce başkan adaylığını düşündüğümü ve bu sürede yapacağım temaslarda, maddi-manevi destek gördüğüm takdirde bu işe soyunacağım yönündeki açıklamalarım, basına yansımıştı. O yirmi gün geçti ve bu desteği çok büyük oranda aldım. Çok büyük bir sürpriz olmazsa bir hafta içinde adaylığımı açıklayacağım” dedi.
    Keçeli, “Özellikle maddi desteğin ayrıntıları konusunda konuşmam şık olmaz, ama adaylığımın önünde bir engelin kalmadığını söyleyebilirim” diye konuştu.
    Asbaşkan Levent Erdoğan'ın istifasını da değerlendiren Keçeli, "Geçmişte ben de sayın Süleyman Seba ile fikir ayrılığı yaşamış ve yönetimden istifa etmiştim. Sayın Erdoğan da doğrusunu yapmış, ama bu kararı daha erken alabilmeliydi" dedi.

Nereden çıktı bu ikinci aday :roll: Şimdi Demirören'e iki rakip var oylar bölünecek demek bu da. Yani tüpcü yine başkan olacak demek pff

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Tüpçü aradan sıyrılır xP

3. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0