1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Beşiktaş'ta Hakan Demir dönemi

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beşiktaş'ta Hakan Demir dönemi
    Beşiktaş Cola Turka'nın yeni antrenörü Hakan Demir oldu. Genç çalıştırıcı son olarak İsviçre 1. Ligi takımlarından Sion Herens'te görev yapıyordu.
    Beko Basketbol Ligi'nin güçlü ekiplerinden Beşiktaş Cola Turka'da Ergin Ataman'ın ayrılmasının ardından antrenörlük görevine Hakan Demir getirildi.
    Beşiktaş Cola Turka İdari Menajeri Hasan Bozkurter, Hakan Demir ile sözleşme imzaladıklarını belirterek, ''Yeni sezonda Hakan Demir ile birlikte olacağız'' dedi.
    Hakan Demir'in genç jenerasyon antrenörlerden olduğunu belirten Bozkurter, ''Hakan Demir'in Beşiktaş'ta başarılı olacağına inanıyorum. Onun için de iyi bir şanstır ve bunu en iyi şekilde değerlendirecektir. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun'' diye konuştu.
    Efes Pilsen'de bir süre yardımcı antrenörlük yapan Demir, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve İsviçre'nin Sion Herens takımlarında da antrenör olarak görev yaptı.

DEMİR: HER KUPADA ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı'nın yeni antrenörü Hakan Demir ise, siyah-beyazlı takımda görev yapacağı için mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.
    Hakan Demir, ULEB Kupası'na direkt katılma hakkı elde etmiş, normal sezonu ligin zirvesinde tamamlamış bir takımın bundan sonra geriye doğru bir adım atmasının mümkün olmadığını ifade ederek, ''Önümüzdeki yıl her kupada şampiyonluğa oynayan ve bunun için sonuna kadar mücadele eden bir takım oluşturup, bu ekibi muhteşem taraftarlarımızla bütünleştireceğiz'' dedi.
    Basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın ise ''Yeni hocamızla birlikte hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl ligde ve Avrupa'da yarım kalan işlerimizi bu yıl tamamlayabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hakan Demir'in takımımızın başına geçmesi camiamıza hayırlı olsun'' diye konuştu.