Beşiktaş'ta imza günü. Siyah-beyazlı kulüp İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Rüştü Reçber, Yusuf Şimşek ve Uğur İnceman ile sözleşme yeniliyor.

İbrahim Üzülmez ile 1 yıllık imza attıklarını söyleyen Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Serdar Adalı, bu imzadan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. İbrahim Üzülmez ise şunları söyledi: "Umarım attığım imzayla futbola burada bırakma isteğimi gerçekleştiririm."

3 yıllık imza atan İbrahim Toraman ise şunları söyledi: "Başta Başkanımız olmak üzere tüm yönetimimize teşekkür ediyorum. Bu imzanın hayırlı olmasını istiyorum, sevdiğim ve sevildiğim bir camiadayım, inşallah daha başarılı günler geçireceğiz."

2 yıllık imza atan Rüştü Reçber ise duygularını şöyle dile getirdi: "Öncelikle çok mutluyum, 3 yıldır hizmet ediyorum, bundan sonra da hizmet edip, futbolu burada bırakmak istiyorum. Her şeyimle Beşiktaş'a hizmet etmek için buradayım."

1 yıllık imza atan deneyimli oyuncu Yusuf Şimşek ise yurt dışından bir takımla görüştüğünü söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü: "Yurt dışından bir takımla görüştüm, Beşiktaş'ta kalmamı istediklerini öğrendikten sonra ise detaylı görüşmedim. Beşiktaş'ta kaldığım için çok mutluyum, yine şampiyon olmak için tüm gücümüzü ortaya koyacağız." dedi.

1+1 yıllık sözleşme imzalayan Uğur İnceman da Beşiktaş'ta kaldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Serdar Adalı da beş oyuncunun da Beşiktaş'ta kalmak için büyük fedakarlıklar yaptığını söylerken, Rüştü'nun futbolu bıraktıktan sonra da antrenör olarak Beşiktaş'a hizmet edeceğini umduğunu söyledi.

Adalı, Serdar Özkan'ın Beşiktaş'ın evladığı olduğunu ve genç oyuncuya da bir teklif sunduklarını ve cevabını beklediklerini söyledi.

Adalı sözlerini şöyle sürdürdü: "Mustafa Hocamızın da bizle birlikte 3 sene daha kalmasını istiyoruz. Transferde de önümüzdeki yıl takım içi dengeleri bozacak isimleri kadromuza katmayacağız."​

Yukarı Alt