Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Her seferinde ayni konuyu aciyorsunuz ve ayni sekilde yanitliyoruz. 2-3 kisinin yaptigini tum taraftara mâl etmeniz sizin ayibiniz.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Her seferinde ayni konuyu aciyorsunuz ve ayni sekilde yanitliyoruz. 2-3 kisinin yaptigini tum taraftara mâl etmeniz sizin ayibiniz.
Koca pankart var orada 2-3 kişinin işi olamaz ve emin ol çarşının haberi olmadan o pankartı orda açamazlar :detective:

Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Koca pankart var orada 2-3 kişinin işi olamaz ve emin ol çarşının haberi olmadan o pankartı orda açamazlar :detective:
Kocaman pankart yok ki altı üstü bayrağı aşağı sarkıtmışlar, gere gere açmamışlar.

Ne istiyorsunuz şu Beşiktaşlılardan alla alla :rolleyes1:

Wax Whine demiş ki:
2-3 kişi diye diye tüm Beşiktaşlılar oldu :!!&%&!

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Melkor demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Dogru haklisin asagiya sarkitilmis bir bayrak Carsi izin vermese sarkitamazlar; tabi gorselerdi...

Bu pankarti biz dile getirmedik spor sitelerinde atip tutuldu yukarida soyledigimin aynisini GSli taraftarlar soyledi bitti gitti. Madem bilincli butun Besiktas taraftarinin Inonu Stadi'na gelmis kisilerin rizasi ile acildigini dusunuyorsun; yukarida yazili olana say

Xperyon

Bilgiliyim
Çarşının o pankartı görmemesi demek sanırım otorite zayıflığı demektir.Galatasarayın açtığı pankarta gelirsek bu olay tamamen farklı.Galatasaray ve Fenerbahçe bu sene avrupanın en büyük liglerinde oynuyorlar tutup bu "TÜRK BAYRAĞI" taşıyan takımlarımızın rakiplerinin bayrağını açıyorsan diyecek pek birşey yoktur bunu sürekli yapıyorlar ve çarşının bundan haberi yok demek gerçekten komik olur ciddi söylüyorum ben tüm beşiktaşlılar yapıyor demiyorum dikkat edersen bak en yakın örnek sen varsın takdir ederim galatasaray ve fenere destek veriyorsun avrupada ama bu tip bjk taraftarı olduğunu iddia eden insanların statlardan ömür boyu men edilmesi lazım kim yapıyorsa gs fb hiç farketmez.

Avasin

Yahu neyin yakışmayacak hareketinden bahsediyorsunuz? Chelsea BJK maçında Chelsea'yı havaalanında karşıladılar gsliler, panathinaikos maçında destek pankartı açtılar, CSKA maçında destek pankartı açtılar üstüne BJK'nin Gazzede çocuklar ağlamasın pankartı üzerine israil bayrağı açtılar. Neyin haklılığını savunursunuz arkadaş bilmem ki.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Yahu neyin yakışmayacak hareketinden bahsediyorsunuz? Chelsea BJK maçında Chelsea'yı havaalanında karşıladılar gsliler, panathinaikos maçında destek pankartı açtılar, CSKA maçında destek pankartı açtılar üstüne BJK'nin Gazzede çocuklar ağlamasın pankartı üzerine israil bayrağı açtılar. Neyin haklılığını savunursunuz arkadaş bilmem ki.
İsrail bayrağını açanların resmini gösterirmisin lütfen görürsem tatmin olacağım.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu böyle uzar gider ve o resimin sizin gazze ile alakası yok 2resmi birleştirdiler diye gazzeye bağlamayın hemen biz taraftar grubu olarak yürüdük herkez gibi konuyu saptırmayalım..Ben burada beşiktaşı kötülemiyorum bunu yapan taraftar gruplarını kötülüyorum onun için biraz objektif bakalım duruma aynı şey her takım için geçerli bunu sürekli söylüyorum çünkü galatasaraylısın tabi onu savunucan gibi ipe sapa gelmez yorumlar olmasın diye :popcorn:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Melkor demiş ki:
lol azicik mantik. Israil'de Besiktasli bir kac kisinin kurdugu grup cArsi IsrAel. Israil takimi ile mac oldugu icin havaalaninda karsiladilar da foto cektiler. GS'de ise Kapali'da Carsi Gazze pankarti acinca ustune bu yapildi.

Iki fotograf birbiri ile alakali oldugu icin birlestirildi alakasiz bir durumu saptiran yok.

Avasin

Ben kalkıp şimdi onu yaptılar bunu yaptılar tartışmasından bahsetmiyorum. Benim ya da biz BJK'lilerin anlatmak istediği durum şudur:

-Eğer ki GS ya da diğer herhangi bir takım yukarıda anlattığım hareketleri (ki bu hareketler sadece birkaç tane) görmezden geliyor ve BJK'nin yaptığı şeylerden nem kapıyorsa ortada bu kadar yaygara çıkarmasının haklı bir nedeni yoktur dostum. Olay bundan ibarettir.

Xperyon

Bilgiliyim
Bende fark birşey anlatıyorum tutup israil filistin bağlaması yapıyorsun.Avrupaya giden bu takımlarımızın bulundurdukları formada Türkiye arması var buna rağmen aşağıdakini yapıyorsan anormalsindir ben gs bjk fb farketmez diyorum tutup galatasarayın ne açtığını felan gösteriyorsun aşağıdaki olaydan bahsediyorum israil filistin gibi siyasi bir meseleye bağlamayalım hemen genelleme yapıyorum iyi okumuyorsun :coffee:

Avasin

Beni bu forumda çok kişi bilir ki hiç bir zaman özel konuşmam. Genelleme yaptım dostum; ayrıca gibi dediğim haklı yaygara çıkarmak gereksizdir. Bu sözü de sana atfetmedim. Her neyse GS için de FB için de Avrupada başarılar. Size de iyi forumlar :)

2 ay önce aynı konunun Schalke li olanı vardı bu konular bitmez . Minik bir grup kendini bilmez böyle saçma sapan hareketler yapıyor diye bütün taraftarlara mâl etmek yanlış olur.

Yukarı Alt