TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Guti, kendisine övgü yağdıran Arda'ya "gel" çağrısı yaptı !

Arda Turan'ın "Guti'nin ara paslarını çok beğeniyorum" sözlerine, İspanyol süperstardan yanıt geldi: Gelsin, bize katılsın. Söz, ona beğendiği ara paslarını atacağım !

Fanatik'in haberine göre, Galatasaray Kaptanı Arda Turan, geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılmış ve Beşiktaş’ın yıldızlarını öve öve bitirememişti. Ricardo Quaresma’nın iyi bir futbolcu olduğunun altını çizen Arda, asıl hayranlık duyduğu oyuncunun ise Guti olduğunu dile getirmişti. Arda, “Q7’yi beğeniyorum. Ancak Guti bambaşka... İnanılmaz ara pasları atıyor. Onu izlemek bile bir başka güzel. Zaten Real Madrid’te de yıllarca forma giydi” demişti. Arda’nın bu sözlerine, Guti’nin yanıtı gecikmedi. Ali Sami Yen Stadı’ndaki son derbinin ardından formasını Arda’ya hediye eden Guti, şimdi de milli futbolcuyu Beşiktaş’a davet etti.

FUTBOLU AKLIYLA OYNUYOR

“Arda çok iyi bir futbolcu. Yetenekli, ayrıca futbolu da aklıyla oynuyor” diyen Guti Hernandez, şöyle konuştu: Bize yönelik övgüleri için Arda’ya teşekkür ederim. ‘Beşiktaş yıldızlar topluluğu’ demiş... Bize katılırsa çok daha mutlu oluruz. Ayrıca söz veriyorum, eğer bize gelirse çok beğendiği ara paslarını ona da atarım” sözleriyle, şakayla karışık Arda’yı Beşiktaş’a davet etti.

gazete de görmüştüm . guti : beşiktaşa gel sana , sevdiğin paslardan atıyım.

Yukarı Alt