Kim Kazanır ?

• Beşiktaş

Votes: 39 67,2%
  • Trabzonspor

Votes: 14 24,1%
  • Beraberlik

Votes: 5 8,6%

• Total voters
    58
hmzsnmz demiş ki:
Bireysel yetenegini kullanıp klas hareketler yapınca takım oyuncusu olunmuyor mu onu anlamıyorum. Bu bir ekip çalışması q7 de takımdaki rolunun yanında show business kısmını da üstleniyor. Ayık olun renkliler geliyoruz :P
her maç bireysel oynayan bir futbolcu nasıl takım oyunu oynayabilir ?
oynar tabi de ama bu bireysellik 8jk'nin başını yakıcak

Bekliyoruzzzzz :headbang: :headbang: :mrgreen:

EmmaW

şu gördüğümüz üzere q7 nin bireyselliği bizim lehimize oldu hep ve üstüne febe defansını madara ettiği videolar var yani forza q7 :lol:

EmmaW. demiş ki:
şu gördüğümüz üzere q7 nin bireyselliği bizim lehimize oldu hep ve üstüne febe defansını madara ettiği videolar var yani forza q7 :lol:
Gökhana deli olup arkadan sert girip sarı yediğinide biliyoruz :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Guathema demiş ki:
shneZee demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
Gökhana deli olup arkadan sert girip sarı yediğinide biliyoruz :lol:
:buddha:
Evet Gökhan çok iyi delirtmiş hatta o kadar iyi delirtmiş ki arkasına 2 tane de savunma oyuncusu almış di mi

Lugano da gülüyor Q7'yi izlerken ahah :mrgreen:

Gökhan hariç top peşinde olan adam göremedim ben bu resimde :lol:
q7 büyük oyuncudur lafım yok ama kimsenin kimseyi ağlattığı falan da yok yani maçı hepimiz izledik Tr de bulunan en büyük futbolcular şuan Guti-Simao-q7 dir ötesi yoktur. :beer:
shneZee demiş ki:
Güzel maç oldu Şenol hoca bizim peşimizde yine adam ligde yürümek istiyor 7 tane eksikle çıkarsan olacağı budur. :lol:
Beşiktaş ileri uç futbolcuları ile gerçekten çok can yakar ama bu savunma dörlüsü ile de çok canı yanar. :beer:

EmmaW. demiş ki:
peki gökhan'a deli olmasının nedeni gökhan'ın içindeki kasap ruhu olabilir mi? =)
Bu muhabbet öyle uzar gider son yorumum olsun benim düşüncem Gökhan'ın kasaplığından çok q7'nin yedirememesiydi. :)

Yukarı Alt