'Beşiktaş Klasnic'e talip'
Alman basını Beşiktaş'ın Werder Bremen'in Hırvat golcüsü Ivan Klasnic'i transfer etmek istediğini yazdı. Sözleşmesi sona eren Klasnic ise, durumunu Avrupa Şampiyonası'ndan önce netleştirmek istediğini söyledi.
- Resim Silinmiş.
Beşiktaş, yeni sezonda da transferin en hareketli takımı olmaya aday...
Avrupa'nın dört bir yanında oyuncu arayan siyah-beyazlıların Werder Bremen'in golcüsü Ivan Klasnic ile de ilgilendiği iddia edildi.
Hırvat Ivan Klasnic ise, Alman basınına geleceğiyle ilgili kararı gelecek ay yapılacak Avrupa Futbol Şampiyonasından önce vermek istediğini söyledi.
Beşiktaş'ın talibi olduğu ileri sürülen 28 yaşındaki Klasniç, Bild gazetesinde yayınlanan açıklamasında, "Duruma, şampiyona maçlarından önce açıklık getirmek istiyorum" diye konuştu.
Golcü oyuncunun Werder Bremen ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bundesliga'da şu an ikinci sıarada bulunan Werder Bremen'in, cumartesi günü Bayer Leverkusen'le yapılacak son lig maçının ardından sözleşme yenilemek için oyuncuyla görüşmelere başlaması bekleniyor.
Bremen'de bu sezon 9'u ilk 11'de olmak üzere 16 maçta forma giyen ve 10 gol kaydeden Hırvat futbolcuya, Beşiktaş'ın yanı sıra İngiltere'nin Wigan Athletic kulübünün de talip olduğu iddia ediliyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
klasnic hiç sevmiyorum kendisini, sebebi ise hırvat oluşu (rapaiç lazatiç, vb. modellerini de gördük)

adam 16 maçta forma giymiş 9 tanesi ilk 11de wahhh.

Eee Ben Bu Haberi Verdim.Hatta Yorum Yapmışın Niye Bir Tane Daha Açtın?

Yukarı Alt