Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
PoyrazZzz demiş ki:
Bi arkadaş Daumun sözünden alıntı yapmış ve bundanda FB bejekeden tırsıor sonucuna varmış ama şunu bilmioki dünyada Mourinho dan sonraki en kurnaz teknik adam DAUMdur.MAç skoruna gelince 0-2 yada 0-1 alırız die düşünüorum zaten iddaada FB favori gösterilmiş, geçen haftaki TS-bejeke maçının ''oyununa'' baktığımızdada her yol FB ye çıkıor
2,20 kaçmaz
Ben bu çocuğun esprilerine bitiyorum ya.. bejekeymiş. Hiç güleceğim yoktu biliyormusun :roll:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
PoyrazZzz demiş ki:
Bi arkadaş Daumun sözünden alıntı yapmış ve bundanda FB bejekeden tırsıor sonucuna varmış ama şunu bilmioki dünyada Mourinho dan sonraki en kurnaz teknik adam DAUMdur.MAç skoruna gelince 0-2 yada 0-1 alırız die düşünüorum zaten iddaada FB favori gösterilmiş, geçen haftaki TS-bejeke maçının ''oyununa'' baktığımızdada her yol FB ye çıkıor
2,20 kaçmaz
Ben bu çocuğun esprilerine bitiyorum ya.. bejekeymiş. Hiç güleceğim yoktu biliyormusun :roll:

O İddaası yatınca edeceği küfürleri zevkle dinlemek isterim :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
BurakK* demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Prada demiş ki:
Okunduğu gibi yazmış cocuk Ww kızma hemen :P
Ya bjk diye yazarsın ya Beşiktaş diye açarsın. hadi F5, 6s yazdık diye 8taş yazsın ona bile alıştım. bejeke nedir ya
Bro Beşiktaş Jimlastik Klübü'de olabilir unuttun galiba :mrgreen: :lol:
O fazla uzun oldu :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Maç sonunda bu kadar Fenerliden 1 tanesi burda olmaz haa demedi demeyin :lol: Ayrıca topic an ve an itibari ile global 'dan düşer ^^

GreenPearL

Bilgiliyim
PoyrazZzz demiş ki:
2,20 kaçmaz
ilk önce konuşmayı Öğren Bejeke Değil BJK Takımıma Hakeret Ediceksen Bende Ederim Sözlerine Dikkat Et :oldie: :byes:

extraloob demiş ki:
geçin bu ağızları çarşı kadar yönetimine küfür eden bir grup dünya üzerine gelmemiştir küfür her stat'ta bitti birtek bülbül yuvasında bitmedi yahu halen ana avrat giydiriyorlar ki maçta yenilin görün ahahahaa bu arada dostluk falan kazanmasın kardeşim FB kazansın diğerleri sürünsün :mrgreen: :twisted:
Heryerde bitti mi küfür ? yapma be abi :lol:

Ayrıca ben centilmenliğimi koruyorum yine de dostluk kazansın diyorum 8)

Ps: Maçın bitimine yakın yolculuğa çıkıyorum wW ve diğer kartallar yokluğumu aratmayın zafer sonrası :twisted:

Gameworld

Bilgiliyim
Ya galatasarayla maç yaparsınız yendik dersiniz tamam deriz bizde o galatasaray ezelden beri size yeniliyor ama biz beşiktaşız yendikmi feneri tar duman eder geçeriz 8)

Yukarı Alt