Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 47 60,3%
  • Berabere biter

Votes: 5 6,4%
  • Dinamo Kiev kazanır

Votes: 26 33,3%

• Total voters
    78

WeAre

Buralıyım
hafta sonu dikkat edinde siz zirve yarışından bir çelme yemeyin ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
dinamo seriye bağlar 3-4 atar lakin gönlüm bjk'dan yana yensinler ki havaya girsinler haftasonu bizde rahat çakalım :P
Yavaş atsınlar bro :P

kamil abi şu alemde futbol üzerine tüm yorumlarımı oku hiçbirisi daha şaşmadı kuzum ben futbolun anavatanından geliyorum makara: tahminlerim asla şaşmadı şaşmayacaktır da futbolu bilerek konuşuyoruz bkz. geçmişte ki tüm maç tahminlerim 8)

Son umut UEFA'ydı o da bitti. Lig zaten çoktan gitti. Schuster seneye gider. Q7 kesin kalır takımda.

*Artık tek isteğim Fenerbahçe'nin bu senede şampiyon olamamasıdır :lol: Bursaspor olması en iyisidir. Trabzon olmasın bize yaklaşır :lol:

@Guat

Maçın tamamını izlemedin heralde ondan Q7'ye laf yapıyorsun. Oynadığı futbol ortada, Fenerli olarak değilde objektif olarak yaklaşmanı isterim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu kadar açık diyorum Anelka ve Ortega'dan sonra Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi 3. yabancı Q7'dir 8)

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
dinamo seriye bağlar 3-4 atar lakin gönlüm bjk'dan yana yensinler ki havaya girsinler haftasonu bizde rahat çakalım :P
Yavaş atsınlar bro :P

kamil abi şu alemde futbol üzerine tüm yorumlarımı oku hiçbirisi daha şaşmadı kuzum ben futbolun anavatanından geliyorum makara: tahminlerim asla şaşmadı şaşmayacaktır da futbolu bilerek konuşuyoruz bkz. geçmişte ki tüm maç tahminlerim 8)
hımmmm desene yeni extraloob maç tahmin servisi yolda ^^ Şuanda beta aşamasında sanırım.Açıldığı an hemen old costumer üyelik alıcam ^_^

PS: BJK ye üzüldüm doğrusu ilk yarı hatalı oynasalarda gene heycanlı geçti,2. yarı başladığında biz daha muhabbet ediyoduk 2dk geç geldik bi baktık 3-1 sonuç ee bizde napalım fatma gülün suçu NE! Onu izledik :D

@whisk
hayır, sezon sonunda iyi bir teklif gelirse gidecegini belirtti q7 gecen hafta. ben olsam adamın yerinde bende giderim. lig maclarında her mactan sonra guti ile q7 nin bacakları mosmor oluyomus tekme yemekten ve hicbiri ceza almıyor o tekmeleyenlerin. adam yarım sezon oynadı sakatlandı 1 yıl daha kalsa futbol hayatını bitirirler bu ülkede. :rolleyes1:

Quaresma o karda kışta Kieve gitmemek için yedi kırmızıyı.işi ne adamın boşa cıkıp oynucak zaten elendi sayılır 8jk.birde o çabalıyodu size iyi gözüksün diye ama kandırıyo işte demirören gibi adnan polat gibi taraftarları kandırıyor

DukeNukem demiş ki:
Quaresma o karda kışta Kieve gitmemek için yedi kırmızıyı.işi ne adamın boşa cıkıp oynucak zaten elendi sayılır 8jk.birde o çabalıyodu size iyi gözüksün diye ama kandırıyo işte demirören gibi adnan polat gibi taraftarları kandırıyor

O 8 Varya...

Majestic demiş ki:
o kadar okudum maç kaç kaç bitti yazan yok?
3-1 mi yenildi bjk?
4-1 bitti 1 gol penaltıdan geldi 90+ da q7 de kırmızı kart ile oyun dışı oldu.İlk yarı 1-1 kapattı bjk ancak 2. yarı başladıktan sonra üst üste yediği gollerle darma dağın oldu.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

O 8 Varya...
ee ?

Crisis demiş ki:
herkes benim yazdıklarım hakkında iş tutuyor. bir kisi cıkıpda su adamın yazdıgını editlemiyor. ben kendimi frenlemesini bilirim. inception benim yazdıgımı editledigin gibi o adamın yazdıgını editlesene ?! adam tahrik ediyorki tepki veriyoruz burda!
Onun mesajında bir hakaret göremedim.Aynı yakıştırmayı bir bjk taraftarına yapsaydı gene düzeltirdik. :wink1:

GNR

rank8
Geride kalmışta olsa benim mesajıma cvp yazan ark. sevip sevmemeleri umrumda degil bjk taraftarlarının %99 u hadini bilmeden yorum yapıyor ama rakipleri cevabı sahada verince sucu nedense ben gibi yorum yazanlara atıyorlar
Türk futbolu kaybetti ayağı yapan arkadaşlar zaten hicbir zaman kazanmadıgı için kaybetsede pek onemli olmuyor ayrıca bu tarz yorum yapanlarında cogu diger takımlar mac yaparken yabacıları tutuyor ama forumda goze batmamk için önümüzdeki maçlara bakıcaz misali klışse cevaplar yazıyor hmn
Son olrak herkes 8taş sevmek zorunda degil ben sevmiyorum elendiginede sevinmedim futbolla pek ilgilenen birisi degilim hangi turk takımının nerde başarı yaptıgıda umrumda degil Tesekkürler Kiev .

@Crisis ve diger bursasporlu ark. zan altında bırakmak istemem , bıraktığıma düşünmüyorum ben oraya şahsi görüşlerimi yazdım iyi kötü cvp yazan arkadaşlarında Tüm bursalılar adına degil bana eleştiri yapmaları rica olunur

Yukarı Alt