Daha yeni geldim eve valla hala olayın şoku icindeyim.
Oysaki bugun cok sevincliydim notlar acıklandı hepsi yuksekti fakat gel gor ki şu kazaya kadar.
Dışarı cıkmam gerekti bir iş icin dolmuşa bindim fakat icimde bir şey vardı bir şeyler olacak bu dolmuşta dedim. Dolmuşcu sanırım acemiydi asırı hızlı suruyordu. Makas felan atıyordu.
Herhalde 100 km yi vurmuştu aniden kırmızı ışık yandı onunde araba vardı onundeki araba durdu ani fren yaptı bizim bu dolmuşcu. O hızla girdik ondeki arabaya bende şofor koltugunun arkasında oturuyordum. Ani frenle dolmuşun demirlere girdim bende fazla bir şey yok dolmuşun demrilerinden tutuyordum burnumu carptım kanadı felan. Yalnız yanımda bir kadın bir de erkek vardı. Kadın da demirlere carptı agzı-yuzu kan icinde kaldı. Bir adamında gozunde gozluk vardı umarım bir şey olmamıştır ona. Bizim dolmuşun onu dagıldı carptıgımız aracta baya ileri suruklendi. Dolmuşcu air bagden yırttı tabi.
Bugun benim icin bu kotu olayla bitti valla siz siz olun bir araca binerken gozluk takmayın aksi taktirde kotu şeyler olabiliyor. Şimdi olayın panigine kapıldım sizlerle paylaşayım dedim. Biraz dinlensem iyi olacak gercekten,
Herkese iyi forumlar diliyorum.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Gerçekten çok geçmiş olsun.

Bende başıma gelen bir olayı anlatayım.

Biz deplasmana giderken takım otobüsünde hoca bize doğru dönmüş panik yapmayın üzerinize gelcekler falan diyordu bende o an şansızlık işte kafamı yana doğru bir çevirdim motorsikletli bir genç bariyerlere girdi.Baya bi savruldu.Benimde o günüm çok kötü geçmişti.Hep gözümün önündeydi o sahne gün boyunca. :!!&%&!

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Çok geçmiş olsun kardeşim bizlerle paylaşarak içini dökmen iyi olmuş dolmuşcu değilmi adam para alıyor telefonla konuşuyor bide dolmuşunu sürüyor herşey beklenir bunlardan.

AnatoliaFire demiş ki:
Trafik kazası yaşadım, çok acıdır. Daha çok piskolojik olarak çarpar adamı. Geçmiş olsun diyorum. :s
Uğurum senin olay bundan çok büyük...Ben hala atlatmış olmana inanamıyorum...

Bu arada geçmiş olsun

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Josephine demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Trafik kazası yaşadım, çok acıdır. Daha çok piskolojik olarak çarpar adamı. Geçmiş olsun diyorum. :s
Uğurum senin olay bundan çok büyük...Ben hala atlatmış olmana inanamıyorum...

Bu arada geçmiş olsun

Bitti gitti. :lol:
KB24 bro sende unutursun takma kafana. Birkaç güne geçer. ^^

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Çok geçmiş olsun :?
Daha önce 2 çocukluk arkadaşımı trafik kazasında kaybettim... 3 yıldır okula minibüs-otobüs-tramvay ile gidip geliyorum, çok kez kazanın eşiğinden döndüm çok kez de ufak tefek kazalar yaşadım...
Genelde minibüs şoförleri çok sorumsuz oluyorlar aynı hatta olan minibüslerle arayı açmak için yavaş gidiyorlar trafik aksıyor, yakın mesafedekini geçmek için dar yolda hız yapıyor, ani frende ayaktaki onlarca yolcuyu sarsıyor, yolcular uyarınca bağırıp çağırıyor :? Bitse şu okul, en çok bu minibüslerden kurtulduğuma sevineceğim...

Journalist

Aileden
Çok çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın :muck:

dayımda böyle hız manyağıdır adam senede en az 2 defa kaza yapıyor ciddi ciddi trafik ışıklarıyla yarışıyor :D yılbaşındada geçirmiş izmirde aynen bu şekilde öndeki arabaya az kalsın ölüyordu :|

Windy

çok geçmiş olsun,ucuz atlatmışsın bro. hemen atlatman dileğimle çünkü araba kazası geçirdiğimizde uzun süre arabaya binememiştim.

Geçmiş olsun hacım birde buradan yazayım , konuştum seninle. Fiziksel yaralar geçer sakatlık olmasın yeter ki. Ruhsal olarak da bunun şokundan çıkman dileğiyle.
Zor durum gerçekten bir seferinde biz uzun yola çıkmıştık işte samsun-havza yakınlarında karşı şeritten gelen bi tane kamyon şoförü gözümüzün önünde şarampole uçtu camdan :/ :/ hala dün gibi hatırlıyorum olayı 1-2 gün etkisinde kalmıştım :/
Tekrar geçmiş olsun hacım

Benim önümdeki olan kaza halen aklımdadır adam almış yeni renault basıyor 50KM hızla çiçekçiye bir giriyor kadın önümde 2 takla attı ve can verdi cidden çok acı vericiydi..

Büyük geçmiş olsun KB24..

Benimde kuzen renk körü kırmızı ışıkta yeşil diye geçiyor.Arabasına binmekten korkuyorum valla ama hiç kazası olmadı.

Gözümün önünde adam 120 km.'yle falan öndeki arabaya çarptı. :oops: Zincirleme olmuştu çok fenaydı.

Yukarı Alt