Arkadaşlar ben böyle bir spear nuke düşünüyorum işte yapılandırma
stat pointler
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
skilller
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
teraphy güzel bir spawn yeri bulursam noise işini görsün diye
res de işime yarar belki para falan veriyorlar
sizce nasıl bir yapılandırma olmuş daha charı açmadım açacam ama
tam 5 int 1 str olmuyor ama blueler ile onları ayarlıcam 2 int 1 str eksik kalıyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
FURKANAR demiş ki:
arkadaşlar fikrimi değiştirdim 2 int 1 str oalcağım birde sopa fırlatmayı açacam
ılk once skıll resımlerını verdıgın yapılandırmaya degınecegım..
light90-cold90 bunlar hos fakat neden nuker bır charda force 72 iken heuksal 41 :?: neden force masterysıne bu kdr takılıyor son gunlerde... kardesım eger 5int 1str spear nuker yapılandırıcaksan skillerin cold90-light90(imbue)-heuksal90-fire30 olmalıdır :thumbsup:
sonradan fikrini degistirip verdigin karara gelınce 2 int 1 str charla nuke atmayı bırak o dedıgın sopa atmayla bıle hıc bırsey yapamazsın :thumbsup:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Arkadaş sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün :D

Şimdi 2-1 çar hiçbi şekilde mantıklı değil noob çarıdır. Balancelar yerlerde defanslar yerlerde damage yerlerde sürünür.

Benm bu konuda yorumum şu "Eğer int veriyossan nuke ü vurdunmu sağlam damage koyacaksın" intin hakkını verecek int veren adam.

Şimdi sen benm dediğimi dinlemedin 2-1 açtın diyelim ki. orada 1 str var. heuksal 41 de olunca o 1 strnin hiçbi anlamı yok. umarım beni anladın.

macrocheck demiş ki:
Arkadaş sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün :D

Şimdi 2-1 çar hiçbi şekilde mantıklı değil noob çarıdır. Balancelar yerlerde defanslar yerlerde damage yerlerde sürünür.

Benm bu konuda yorumum şu "Eğer int veriyossan nuke ü vurdunmu sağlam damage koyacaksın" intin hakkını verecek int veren adam.

Şimdi sen benm dediğimi dinlemedin 2-1 açtın diyelim ki. orada 1 str var. heuksal 41 de olunca o 1 strnin hiçbi anlamı yok. umarım beni anladın.
doğru olabilir pek yerde olduğunu sanmıyorum pvp lerde ve pvm lerde görüyorum int 20 k çakıyorsa adam 13 k çakıyor mesela defansta full int 2.5 k damage yiyosa 1.750 k damage yiyor mesela sadece ataktan alınmış defansa verilmiş bi char evet doğru hakkını vermeli
forceye neden takıldım benim aklıkma debufflar gelmemişti ayrıca teraphy noise görevini görüyor res te taxide ek para kazandırıyor o bakımdan düşündüm ...
ben zaten heuskalı 41 de bırakmamın sebebi GS princedir o 1 str nin bi anlamı ATAĞA yok biliyorum defansa var arkadaşlarımın int charlarını denedim lagda anında yerlerde sürünüyor
hybrid daha az vurur daha az damage yer umarım anladın
birde %10 daha hızlı koşma var
forcenin debuffları ise spear full int gibi çakarsın anladın?
yani bikaç küçük unsur dışında pek bir fark yok
biraz - olabilir ama egzantrik bi yapılandırma oluyor

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Ya defans için 2 inte karşılık 1 str verilir mi ? Bu nuke ile damage vuramamak demek STR glavier gibi bile zor vurursun nuke ile ne 13 K sı. balanceların yerlerde attack yerlerde ben ne anladım o çardan?

5/1 Spear yap en azından adam gibi balance ın adam gibi atağin adam gibi nuke ün olur. 2/1 çarın taxisine de aklı olan gitmez. egzantirik değil 2/1 yapılandırma her türlü eziktir. Üzgünüm statlardan kaybediyor

Yukarı Alt