'Benim maçım olacak'
Sözleşmesini yenilediği günden bu yana gol sevinci yaşayamayan Mert Nobre iddialı konuştu: Başarısız olduğumu kabul ediyorum, ancak nedenlerini biliyorum. Ankaragücü maçında beyaz bir sayfa açacağım...

Mert Nobre... Geçen sezon yeni sözleşme görüşmeleri büyük yankı uyandıran Brezilyalı futbolcu, imza attıktan sonra tam anlamıyla dibe vurdu. En son geçen sezonun 23. haftasında gol sevinci yaşayan Sambacı, FANATİK’e durum değerlendirmesi yaptı. Başarısız olduğunu kabul eden yıldız futbolcu, “Kötü performansımın sebepleri var. Üst üste yaşadığım sakatlıklar ve yeni sezonda sistem gereği kenarda kaldım. Daha üç maç bile forma giyemedim. Ligde 10. hafta geride kaldı, ama aynı kadroyla üst üste iki maç bile oynayamadık. Bunun sonucu da ortada. Kadrodaki istikrarsızlık beni çok etkiledi. Artık sorunları birer birer aşmaya başladık. Başarısızlığın nedenlerini biliyoruz, önemli olan da budur. Teşhis doğruysa, tedavi sorun olmaz. Ankaragücü maçıyla birlikte tüm olumsuzlukları arkada bırakacağım ve tıpkı takım gibi yeni bir sayfa açacağım” diye konuştu.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt