-Resim Silinmiş.
ban olsa oyun acıldımı yazardı sılk ıle ılgılı desek daha hıc sılk almadım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nervous demiş ki:
-Resim Silinmiş.
ban olsa oyun acıldımı yazardı sılk ıle ılgılı desek daha hıc sılk almadım
chargeback olmuş yani silk aldığın kredi kartından para çekiliyor. silk geliyor sonra banka tekrar parayı geri çekiyor. senin charında banlanıyor. sen silk almamış olsan bile başka biri kıllığına kredi kartı bilgilerini paypal üzerinde güncellemediği için charın blocklanacağını biliyor yapmıştır kıllığına :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Oyunda ve forumda çok mesaj atmışsın o yüzden charın blocklanmış ,muhtemelen spammer sandılar seni . Geçmiş olsun 50 silk dahi almış olsan charına birşey olmazdı . Allah kimseye vermesin onca emek harca gece gündüz kas sonra böyle olsun Sad

mesaj olayına bişey diyemiyecem ama paypal yüzünden blocklandıysan sitede çarı açtırmanın yolu var ben o yolla denedim 10 gün sonra açıldı char ama seninki fazla msj atmaktanda block yemiş ondan dolayı bişey yapamassın

Nervous demiş ki:
CaPkiN3 demiş ki:
FAZLA SÖZE GEREK YOK CHARIN BANLANMIŞ GEÇMİŞ OLSUN LVL KAÇTI???
69/%93
torununa vasiyet bırak 69 lv charımı 2107 de alacaksın diye , o zamana kadar SRO kapanır yada herhangi bir sebeple charı geri vermesler ise dava acabilir torunun ve artık ne kadar tazminat alır onu bilemem :lol:

off_side demiş ki:
Nervous demiş ki:
CaPkiN3 demiş ki:
FAZLA SÖZE GEREK YOK CHARIN BANLANMIŞ GEÇMİŞ OLSUN LVL KAÇTI???
69/%93
torununa vasiyet bırak 69 lv charımı 2107 de alacaksın diye , o zamana kadar SRO kapanır yada herhangi bir sebeple charı geri vermesler ise dava acabilir torunun ve artık ne kadar tazminat alır onu bilemem :lol:
:mrgreen:

Yukarı Alt