muratko193

Öğretiyorum
Ne Cakallar var yahu adam buyuk ihtimal siteye takılan biri baksana Lee felanda ogrenmiş bence extra sen ek bu adamı 2 sohbet et sonra ip numarasını ogrenebilirsen ogren sonrada forumdaki ip lerle karsılastır bakalım kim cıkcak Wink

Bunu yazdı bana

[email protected] (E-posta adresi doğrulanmadı):
bu konusmalarımı kaydet ve extraloob da yayınla baktım güzel yayınlamışınız sitenize elveda de herkesin çarıda o son indirdigi programla gitti ben unlu hacker by_Cloud beni tanıyan tanır bunuda ekleyin :lol:

Neutral Neutral Neutral

Bu ne laa

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar bu işte bir gariplik var bir bakarsanız sevinirim önemli ama ciddi bir şey beni çok şaşırttı ben ekledim bu adamı dalgasına ss de koycam şimdi neyse ben ekler eklemez bana şunu yazdı
[email protected]:
hmzsnmz bu ne ya üyeliq ismine bak
[email protected]:
artk bn adminim demiyor ekleyenlere SEn adminmsn die soruyor
ha bi de oKan abi seni öpüyorr öyle dedi bana
güzel msj
[email protected]:
aferim

böyle yazdı ve bende bu sayfayı okuyodum tam eklediğimde en alta bir indim bunun söylediği nikteki adam bunların aynısını yazmış Confused Question Exclamation Question hiç bişi anlamadım bu işte bir gariplik var gerçeekten msn e girer girmez yazdı hatta çevrimdışıydı ben ekledim saniye geçmedi bana bunları yazdı Question Confused Shocked hack gibi bir şey olabilirmi ss geliyor bekleyn

Yukarı Alt