1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Beni hemen alın!"

1. Intensify

Intensify   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Brezilya ekibinin patronu, Alex için Fenerbahçe ile resmi görüşmelere başladıklarını bildirdi.

Brezilya ekibinin patronu, Alex için Fenerbahçe ile resmi görüşmelere başladıklarını bildirdi. Tavares, “Alex bize en kısa sürede dönmek istediğini söyleyince hemen harekete geçtik. Ona yeniden Cruzeiro forması giydirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi

Fenerbahçe ile yollarını ayırma noktasına gelen Alex de Souza’ya, Brezilya’nın en önde gelen kulüplerinden Cruzeiro resmen talip oldu. Cruzeiro, 2002-2004 yılları arasında mavi-beyazlı formayı giyen Alex için Fenerbahçe ile görüşmelere başladığını duyurdu.

Kulüp Başkanı Gilvan de Pinho Tavares, Brezilya basınına yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki Alex’in her an Fenerbahçe’den ayrılarak, eski takımına geri dönebileceğini söyledi. Tavares, “Alex ile temasa geçtik. Fenerbahçe ile Mayıs ayına kadar sözleşmesi var, ancak bize, ‘Beni hemen buradan alın, artık dönmek istiyorum’ mesajını iletti. Biz de vakit kaybetmeden harekete geçtik” dedi.

Brezilya’dan başka kulüplerin de Alex’i kadrolarına katmak istediklerini kaydeden Başkan Tavares, “Ancak Alex, Cruzeiro’ya dönmek istiyor. Çünkü Alex kulübümüzün sembol isimlerinden biridir. Ona yeniden Cruzeiro forması giydirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” ifadelerini kullandı.

Brezilya basını ise Alex’in sözleşmesini fesh etmek için Fenerbahçe ile görüştüğünü ileri sürdü. Sarı-lacivertli kulübün, Alex’e zorluk çıkarmayacağını savunan gazeteler, tecrübeli futbolcunun 9 yıl sonra ülkesine dönmesinin artık an meselesi olduğunu yazdı.

Göcek’te karar anı

Bu arada Teknik Direktör Aykut Kocaman’la bir süredir ciddi sorunlar yaşayan Alex de Souza, iki günlük izinden yararlanarak asla ayrılmadığı çocuklarını bile yanına almadan eşi Daiane ile birlikte Göcek’e gitti.

Kiraladığı 14 metrelik Fenerbahçe bayraklı bir yatla 2 gün 2 gece Göcek koylarında kalan Brezilyalı yıldız, hayatına yön veren eşiyle birlikte gelecek planlaması yaptı. Göcek koylarında stres atan De Souza çiftinin yanında sadece yatı kullanan bir kaptanın bulunduğu bildirildi.

2. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    Futbol ile hiçbir alakam ilgim fantezim yoktor ama bir spor klubü (hepsi için geçerli) alex gibi bir sürü katkı yapan bir sporcuya böyle davranır mı?

3. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Başlığı görünce ronaldo fbye demis sandim :P

4. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    Katılıyorum hatta mümkünse alexi biz alalım :) Şaka bir yana fenerbahçe takımında saygı duyduğum tek futbolcudur.

5. HollowDalton

HollowDalton Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçenin bu yaptığından utanıyorum resmen.Bunu o futbolcuya yapmamaları gerekirdi Fenerbahçe için bu kadar şey yapmış bir insana bu yapılmamalıydı. Aykut denilen adam kendi rekoru mudur nedir onu geçmesin diye Alex'e böyle yapıyormuş diye duydum arkadaşlarımdan ne egoist bir düşüncesi var bu adamın.

6. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    ikiside fenerbahçenin evlatları bukadar basit bir düşünce nasıl oluşabiliyor arkadaşlarında merak ediyorum ben açıkcası bu amatör klüp değil dikkat edersen fenerbahçe :beer:

7. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Volkan'a söylesinler hemen aldırır

8. Temet Nosce

Temet Nosce   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Alex zekası ve saygınlığıyla Fenerbahçe'de sevdiğim tek oyuncudur. Değerini bilmeyen Aykut hoca kafasını çok yerlere vuracak.

9. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Aykut Kocaman :buddha:

10. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar: