Benfica - Galatasaray Maçı Nasıl Biter ?

• Benfica Alır.

Votes: 28 25,5%
  • Galatasaray Alır.

Votes: 66 60,0%
  • Berabere Biter.

Votes: 17 15,5%

• Total voters
    110
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadar sahtekarsınız herkes gözü kapalı 6S alır demiş kimse takımı irdelemiyor yahu rakip takımda 3 tane ofansif yıldız var bunları hangi yıldızlarınla durduracaksın sabri mi servet mi ayhan mı ?

geçiniz efendim 3-1 biter bu maç FORZAAAA BENFICAAAA ben bu gece formamı giyeyim.

Fc_Benfica.jpg

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
ne kadar sahtekarsınız herkes gözü kapalı 6S alır demiş kimse takımı irdelemiyor yahu rakip takımda 3 tane ofansif yıldız var bunları hangi yıldızlarınla durduracaksın sabri mi servet mi ayhan mı ?

geçiniz efendim 3-1 biter bu maç FORZAAAA BENFICAAAA ben bu gece formamı giyeyim.

Fc_Benfica.jpg
İş yıldızla olsaydı f5 arsenal'den 5 yemezdi (Adıyla müssemmaaa ) :mrgreen: Pendiğide unutmamak gerek :coffee:

Benfica'yı dağıtırız lakin çok fazla yorulacağız hemen 3 gün sonra fenerle maç var o kötü.G erçi f5 bu halimizle bile bizden garanti 3-4 yer ama işte :popcorn:

Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:

Fc_Benfica.jpg
İş yıldızla olsaydı f5 arsenal'den 5 yemezdi (Adıyla müssemmaaa ) :mrgreen: Pendiğide unutmamak gerek :coffee:

Benfica'yı dağıtırız lakin çok fazla yorulacağız hemen 3 gün sonra fenerle maç var o kötü.G erçi f5 bu halimizle bile bizden garanti 3-4 yer ama işte :popcorn:

Maç saatini bu sözlerden sonra sabırsızlıkla bekliyorum. Uğur'um 2 maç sonrası da ben buralardayım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:

Fc_Benfica.jpg

zuahahahaa f5 diyor tiksinç şey benden çalmışsın hemen 6S hacım o da yetmesi bimbom :P

iş yıldızla olur güzelim fenerde 5 yer o günki takıma bakarsan yıldızların hepsi sakatlıktan yeni çıkmışlardı ve yeni bir takım oluşturulmuştu uyum sorunu vardı bir bağlamda, benfica maçı için eminim çok yorulacaksınız lakin sizde ruh var gelir bize karşı oynarsınız şimdi o boyacı servette döktürür lakin şu var biz tak kadro çıkacağız karşınıza ihihihii maça gitmek istiyorum da 66 ytl min. bilet fiyatı o.O

extraloob demiş ki:

Fc_Benfica.jpg
ben de chelsea'yi karşılayan galatasaraylılara kızıyordum da..senin de yaptıgın iş mi be yav :|

ps: 2-2 biter diye düşünüyorum bir galatasaraylı olarak..

3-2 Benfica yener , yada 2-2 berabere kalır..Ama ben Galatasaray alır dedim.. İnşallah alır..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahujuhauuh senden çaldım ha :mrgreen: http://www.ezikfb.com'a gir bak bakalım^^

Bu yıldızlar kaç maçtır sakat onu söylesene bana bi ^^ Şampiyonlar ligine çıktık diye sevindiniz bizimle dalga geçtiniz ne oldu değişen nedir eri avrupa yolladılar hahaha gitti 4 maçta 0 çekti ^^

Çok ümitleniyorsunuz , avrupa şampiyonu teknik direktör geldi o bile adam edemedi f5'i yılların tecrübesi yılların adamı çaresizce düşünüyor başını kaşıyor.

Dünkü arsenal maçındada gördüm feneri resmen bitmiş . Ne bir orta saha var nede forvet roberto carlos artık anladı guiza'ya vermek yerine kaleye vuruyor volkan anladı artık bir orta saha yok direk ileri vuruyor , Adebayor olsaydı kaç tane yiyeceğinizi düşünmek bile istemiyorum. :thumbsup:

Neyse , zamanla göreceğiz . Aldım fıçı biramı :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fenerde ki sorunlar gündeme getirmeye gerek yok ki biz benfica maçını irdeliyorduk :P

sağ açık
2 tane ortasaha
1 tane forvet

bunları aldık mı fenerbahçemi kimse tutamaz ama 6 yıldır almadık bunları işte :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
fenerde ki sorunlar gündeme getirmeye gerek yok ki biz benfica maçını irdeliyorduk :P

sağ açık
2 tane ortasaha
1 tane forvet

bunları aldık mı fenerbahçemi kimse tutamaz ama 6 yıldır almadık bunları işte :S
Üzülme hacım , bir gün gelecek f5 şampiyonlar ligi kupasını alacak.:muck:

ps : tamam tamam bana'da saçma geldi :D

Mojito

Büyük harflerele konuşmamım Sebebi Bastırmak için yaptım :) Ama yenilecek

Yukarı Alt