1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Benden Size Bi Uyarı Ban'a Dikkat

1. LauReLL

LauReLL Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çoğumuz Oyunda İsme Önem Verir ve Bende Bunlardan Bieiyimdir...
    Her yerde Nickim Hep Aynı Şekildedir ve Buda Tanıma ve Tanınma Olasılığını Arttırıyor...

Silkroad' da Bir Char Açtım Adını Yine Her zamanki gb " LauReLL " koymuştum. Çarıma Gözüm gb Bakıyordum ezik dahi olsa ismi vardı.
    Sırf ismine önem verdiğim içinde ezik levellerde soss veya moon suz koymadım carımı ama Sİlk almak aklıma bile gelmedi...

Birgün 32 Olan Charı'mı Hun Archer'lara Bota Koydum arada da Kokoru ları kesiyordu...

Levelinin 2 3 4 level ustundeydi cunku ustu full sos ve moon du

Çarımın Adı Hala Görünmektedir rev6 dan bakarsanız Ezik ama Oynamaya deger bi car.

Carın Banlanacagını Bİlseydim milyonlarca silk alırdım ama paramla aldıgım bot yuzunden bot cezası olarak 100 yıl ban yedi su anda hala banlı ve uzerinde full sos ve moon var elinde 32 levelken direk aldıgım 32+5 sos ile yazık ettm carıma

Benden Size Tavsiye Arkadaslarım benm carımı gorunce korktular onlarda hak verdiler sizde Joymax'ın akibetine ugramak istemiyorsanız Silksiz car oynamayın...

Önemli Olan joymax ın sizden para almasıdır yoksa sen kral ol adam tek tıkla banlar ve bu yani...

Genelde sacma gelıyor ama aksini soyleyen cıkmaz...

2. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Açıklama için teşekkür ederiz. Haklısın söylediklerinde.

3. Xenas

Xenas   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet teşekkür ederiz. Joymax'ta kendine göre haklı silk almayan kişileri banlamak istiyor... Sonuçta onlarda para kazanıyor. Geçiş olsun

4. Leo Kenzo

Leo Kenzo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım silk yükleyince kalkıyor ban bu konuyu araştırıp haber vereceğim...( Sadece silk yüklemediği için banlananlar hakkında söylüyorum)