ha bide anam babama laf ettiğin kısmıda koy dünydaki tüm rockculara ettiğin kısmıda koy 150 ytl olayının tmm mını pssiz koy yemin billah sana 150 ytl verecem

2 saattir pm den konusuyoruz ya? harbi kafan yerinde değil ha senin :D Sogut su iç git yüzünü yıka...

Neyse millett bakın şimdi....
Neyse kaçtım

ya bu adm delinin teki yha şimdi pmlerin hepini koyacam gorecen bu arada sen ban yedin yinede yeni acc alıp tekrar sataşıyon sana sadece merkdan bi oru sordum hy merk etmez olaydım he sabahdan beri bn büyüğüm diye pm tıyon bnde sana sordum yş kaç bri adam gibi cevap vereydinde bu konu burda kapanaydı İT yeter yha bıktım şu adam dan yha keşke vr olmasaydın yha şu it dedim diye uyrı alacam şimdi senin yuzunden ama insansına ndn çileden çıkarıyosun yha aç geyik bölümüne konuyu burda beni tanıyn tanır yiyosa git TÜM mesajları koy tbi yemez hatta alıntıları siler öyle koyr neye koy koy bana ne ban bişi olamaz[/quote]

Kızarmaya baslamışsın bile..! :D korkudan ağlıyacak yaa... ay canım....
:D

ironeye_TR demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
vallaha çok uzun hikaye

Bu velet benim yaşımı sordu.... Dedim uniye gideceğimi biliyorsun ne soruyorsun daha.... Yine sorudu sordu...
dedim 19....
Sonra bagırmaya çagırmaya başlar****
şekil A :
lOOOl ahhahah lol lol ololo lo l olol loool my bro bende sende 2 yaş kücügüm ve kendini düyük zannediyorsun... lo lol o lo o lo l ol ol l ( 2 yaş küçük 17 yaşında demektir.... ki bu daha yeni oks sınavına girmiş ve lise1 e geçmiş ( göya )....

Öfff tamam ağlama vermiyeceğim hiç bir yere o yazıları..... Hem benim Zamanım yok öyle şeylere. Seni utandırınca ve yalanlarını çıkarınxca elime ne geçecek ki ??
Kısacası ben bunu kendime yakıştıramadım... Yapmicam....
Daha benimle muhatab olma. Akli dengen bozuk senin canım.

Bir fikrim var... 2nizde güvendiğiniz birine o PMlerin ss ini gönderin.. editleyin editlemeyin zaten ikinizde göndereceğiniz için fark ortaya çıkacak. O kişi de bunu foruma koysun, 'bebe' diye tabir ettiğiniz kimmiş görelim... Bakalım '19 yaşında abimiz(!)' mi 'olgun' yoksa İroneye mi?...

kuzucuk demiş ki:
Bir fikrim var... 2nizde güvendiğiniz birine o PMlerin ss ini gönderin.. editleyin editlemeyin zaten ikinizde göndereceğiniz için fark ortaya çıkacak. O kişi de bunu foruma koysun, 'bebe' diye tabir ettiğiniz kimmiş görelim... Bakalım '19 yaşında abimiz(!)' mi 'olgun' yoksa İroneye mi?...
vallaha hepsini koyarım bn benim için fark etmez :wink1: bn kimin ne yaptığını biliyom :curtain:

Yukarı Alt