herkezde böyle mi? Sabaha kadar gaia serveri yok diye bi eylencemiz var onunda içine sıçıyorlar ya...
ne kadar sürer bu?

Herkez diyor çıkartacam türkish privat nerde? hepsi kolpa çıkıyor.... En güzeli has olan international silkroad online....
Gaia da 1 yıldır gelmedi ama..

Leo

rank8
Kardeş senin bu küfürlü terbiyesizce davranışların hem bizi üzüyor hem de sitemizi kötülüyor.Lütfen daha dikkatli ol.Zaten bir sözlü uyarı aldın, işin daha da ileriye gitmesini istemiyorsan daha düzgün konuş.

ironeye_TR demiş ki:
StreetBaLLeRRz demiş ki:
ironeye bebesi BANA delice pm lerini atıp durma.
Yetti be!!!! Bu arada sahiden 1 saat 150 ytl ayarlarız öyle böyle bak bakk!!! Muaha :P ;D
şimdide yeni acc almış yha allhım bn ne yaptımda böle bi belayı bşıma sardın yha :cry:

2 saattir pm den konusuyoruz ya? harbi kafan yerinde değil ha senin :D Sogut su iç git yüzünü yıka...

Neyse millett bakın şimdi....

Bi pm dne bununla konusuyoruz sanarsınız 19 yaşında adam vs 14 yasında bebe it dalasına girmiş...
Koyacam onları Geyik bölümüne YILIN KOMEDISI DIYE :D
Vallahi bu cocuk beni güldü kırdı bazrnde sinirlendirdi ama olsun.... Gençtir daha olabilir.....
Çok kıyak valla Yakında boş bi zamanım olunca Yayımlıyorum....
Başımı arıttı ya... :D
Neyse kaçtım.

StreetBaLLeRRz demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
StreetBaLLeRRz demiş ki:
ironeye bebesi BANA delice pm lerini atıp durma.
Yetti be!!!! Bu arada sahiden 1 saat 150 ytl ayarlarız öyle böyle bak bakk!!! Muaha :P ;D
şimdide yeni acc almış yha allhım bn ne yaptımda böle bi belayı bşıma sardın yha :cry:

2 saattir pm den konusuyoruz ya? harbi kafan yerinde değil ha senin :D Sogut su iç git yüzünü yıka...

Neyse millett bakın şimdi....

Bi pm dne bununla konusuyoruz sanarsınız 19 yaşında adam vs 14 yasında bebe it dalasına girmiş...
Koyacam onları Geyik bölümüne YILIN KOMEDISI DIYE :D
Vallahi bu cocuk beni güldü kırdı bazrnde sinirlendirdi ama olsun.... Gençtir daha olabilir.....
Çok kıyak valla Yakında boş bi zamanım olunca Yayımlıyorum....
Başımı arıttı ya... :D
Neyse kaçtım.
ya bu adm delinin teki yha şimdi pmlerin hepini koyacam gorecen bu arada sen ban yedin yinede yeni acc alıp tekrar sataşıyon sana sadece merkdan bi oru sordum hy merk etmez olaydım he sabahdan beri bn büyüğüm diye pm tıyon bnde sana sordum yş kaç bri adam gibi cevap vereydinde bu konu burda kapanaydı İT yeter yha bıktım şu adam dan yha keşke vr olmasaydın yha şu it dedim diye uyrı alacam şimdi senin yuzunden ama insansına ndn çileden çıkarıyosun yha aç geyik bölümüne konuyu burda beni tanıyn tanır yiyosa git TÜM mesajları koy tbi yemez hatta alıntıları siler öyle koyr neye koy koy bana ne ban bişi olamaz

Yukarı Alt