1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ben köle değilim!

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Başkan Jean Claude Dassier'le görüşüp Sarı-Lacivertli takıma gitme isteğini tekrarlayan Senegalli star, "Ben köle değilim. Bana sizin verdiğinizin iki katını veriyorlar" diyerek rest çekti
    Fenerbahçe ile anlaşmasına rağmen Marsilya Kulübü'nden bir türlü izin alamadığı için transferi gerçekleşmeyen Mamadou Niang en sonunda isyan bayrağını çekti. Başkan Jean Claude Dassier'le birkez daha görüşen Senegalli yıldızın, "Ben futbolcuyum, sizin köleniz değilim. Bana Marsilya'dan aldığımın iki katını veriyorlar. Böyle bir durumda geleceğimi düşünmek ve gitmek zorundayım" ifadesini kullandığı öğrenildi.
    MAÇLARI PROTESTO EDECEK!
    Transferine artık izin verilmesini isteyen Niang'ın gerekirse idmanlara çıkmayacağı ve önümüzdeki hafta ligde oynanacak Valenciennes maçında da forma giymeyeceği iddia edildi. Tecrübeli futbolcu, takımının geçen hafta kendi sahasında Caen'e yenildiği maçta taraftarların büyük protestosuyla karşılaşmıştı.
    TARAFTARLAR MEKTUP YAZDI
    Öte yandan bir grup Marsiyla taraftarı da Niang'a mektup yazarak tepkilerini dile getirtiler. http://www.12eme-om.co isimli intermet sitesinde yayınlanan mektupta, "Fenerbahçe'ye gitmek istemen bizi şok etti. Kulübe yaptığın büyük hizmetlere karşın sana verdiğimiz değeri hak etmediğini gösterdin. Gideceğin kulübün sportif hedeflerinin büyük olduğunu söylemişsin. Ancak o kulüp Şampiyonlar Ligi'nde yok, Marsilya ise var. Sana teklif edilen rakam ise senin yeteneklerine göre fazla" denildi. Taraftar sitesi ayrıca Mamadou Niang'ın Fenerbahçe'ye transferinin artık gerçekleştiğini de öne sürdü.