iyi de o cold light weapon yapılandırmasının yapınca arkadaşların dediği gibi str glaiveden ne farkı var sadece damagesi daha fazla olucak ve critleri damageye bişey katmıycak. Diyorum Ki Aynı Lvldeki Fire Nuker Beni Tekte Alıor Ben Onu 2 nukede alamıyorum BU Lightningle

CooLLer demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
CooLLer demiş ki:
30 bicheon die birsey olmamalı.Yatır batır,73 combosu gibi güzel skilleri kullanamazsın.Ha eger ben çok hızlı kasmak ve unique kesmek istiyorum diosan olabilir.Yada iyi paran olursa oyunda,light kapa;
Fire 90
Bİc 90
Cold 90
Light 30 yap.
Açık söylemek gerekirse gördüğüm en saçma yapılandırma burda nuker uzmanı var yav

Kesinlikle bunun aksini kasmam kasılmaz 30 fire 90 cold 90 light 90 weapon nedenlerini tek tek açikliyim
cold phy defance açığını kapatır.Light yanında coldla ve light imbue ile rakibi etkisiz hale getirmede ve iyi damge konusunda etkilidir weaponda zaten yeni skiller dolayısıyla uzun sürer anlatmak son olarak fire 30 çünkü fire sadece atack yani vuramazsam ölürüm oda tekte al tekte alsın sçma oluyor kapışmak ve charının güzelliğini kanıtlamak atackla değil defanse ile olur.

Arkadas senin verdigin yapılandırmayı ıstemedıgı için ona benim sacma seyi soledim.Kalıplasmıs bir taktik o herkesin bildigi.Kendini uzman yerine koyma herkesin bir kusur vardır.
Madde madde anlatiyim yoksa mutlaka size küfür etmişim gibi anlıyorsunuz :!:
1.si tek yiyen nukerla herkes dalga geçer.
2.si light 30 olursa mag atack veren buf ne işe yarıcak çok önemli değil dimi o?1k vurdğun damagei 1200 oluyor onla yani + bir shock lion shoot etkisi kadar önemli.Ha bu arada shock lion shoot seriside var kayma hızlı koşma parry ratio vs vs.
3. olarak defanse istemiyorsan fire 90 light 90 weapon 90 peachon 30 yap atack rating al.

garment giy ortlarda çok güçlüyüm diye gez.Sonra glavie fırlatma skiliyle bile tek ye yada bir bowdan bi antidevil ile...Defanse nası önemli değil ya şakamı bu ? sizindediğiniz yapılandırmada bir charım var 74 lvl nuker aynısı hatta garment bile arkadaşla ortak deneme amaçlı kastık full atack yüklü elinde 72+5 spear var 69 glavier charla kapışamıyorum bile tek atıyor...hp az dersiniz şimdi 6k hp var :!: İNT char zaten atack yüklüdür iyice abartsanız pek farketmez ^^

O Zaman Ne Yapmamız Gerektiini Söle herkesin kendisine göre doğrusu var sonuçta ama doğruyu söyle de ne yapmak gerektiini biz de yapalım ^^

RoyalFlush

Bilgiliyim
istediğin kadar damage çarı olsun;intlere sağlam bir bowcu öyle bir crit atarki Allahı şaşar.defansı olmayan int tek yemeye mahkumdur her zaman.şuanki int damageleri ile full str glavier veya bowmani tek te alacak damage i (sun silah hariç) hiçbir şekilde veremessin.gerçekçi olalım sen oyununu sun silaha göre ayarlayamassın.bowman uzaktan strong string-craft ı bir sallarsa veya iyi bir glavierdan stun yersen ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsın.

önerim cold 90 light 90 bicheon 90 fire 30.hadi fire ı yükseltmek istiyorum dersen bicheon u biraz indirebilirsin.bunun faydasını 40-50 lvllarda değil 80-90 lvllara gelince anlarsın.

öyle bir hataya sakın düşme kardeşim...o lvl larda zor olablr fakat 90 lvl full farmlı bir int 90 cold 90 light 90 heuksal ve 30 fire olrsa çokk saglam bir çar olr kullanmasını bilene...amma sword kalkan aççam diosan 90 cold 90 light 90 fire ve 30 bicheonda olablr fikrimce...

eğer senin istediğin attacsa 90 fire bic light-----30 cold ki bu çok saçma olur ham atak hem def ise fire30 diğerleri 90 bu daha iyi bence

Yukarı Alt