Arkadaşlar beni hatırlayanlar vardı eski moderatör ^^ Kayıt tarihime bakarsanız bu forumda ne kadar geçmişim olduğunu anlarsınız :P

Yönetimdeki arkadaşlara bir ricam ve tavsiyem olacak.
Ücretsiz Botlar, Çoklu Char Açma, Otomatik Giriş Programları
Bu forum bölümü gerçekten çok derecede gereksiz konu içeriyor. Sabit programların bir kısmı çalışmıyor , bir kısmı güncelliğini kaybetmiş. Diğer bölümlere göz atmadım hiç ama bu bölümle ilgilenecek çalışkan bir moderatörü bu bölüme yönlendirmenizi rica ediyorum veya toptan kapatılsın bölüm ama ilgilenilmesi lazım sadece bir tavsiye :)
Herkese iyi forumlar.

Takımı
Besiktas
Hepsi hallolacak, biraz zaman sadece. Yakında büyük çapta bir düzenleme gelecek.

2. olarak ;
viewtopic.php?f=678&t=252609
Bu konudaki deneme moderatör arkadaşın üslubu ve Türkçe bilgisi hiç hoş durmamış tecrübesizliktendir veya başka birşeydir ama gerçekten kötü görünüyor. :/

Takımı
Besiktas
Furina demiş ki:
2. olarak ;
http://extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=678&t=252609
Bu konudaki deneme moderatör arkadaşın üslubu ve Türkçe bilgisi hiç hoş durmamış tecrübesizliktendir veya başka birşeydir ama gerçekten kötü görünüyor. :/
Onu da bildiridm fakat yetkili kişiler şuan forumda bulunmamakta sanırım, kendisine pm ile gerekli uyarıyı yaptım fakat kulak asmamakta. İpini çekeceğiz yarın.

Yukarı Alt