beyler bende başladım private servera... ama korktugum 2 şey vardi : virüs ve lag dc vs... bikere daha bi kere dc yedim ve hiç lag yok... ama virüs... sal.xls.vexe diye b idosya var /C de... avast avg nod32 yukledim silemiyo hiçbiri... yakında format atçam sorun yok ama gıcık oldum. neyse soliyim dedim nickim R1SK herkese açıgım extrabeer

bence başlamasaydın iyi olurdu ama artık çok geç galiba.oyun iyi fakat dc oldukça sinir katsayın katlanıyo.klavye, mause ve bilimum araçlar elimden zorkurtuldu bu psroya başladım başlayalı Evil or Very Mad Evil or Very Mad

HAYIIIIR!!! SOS SHİELD ÇIKTI BANDİTTRN TAM ŞİMDİ ve DC YEDİM!!!! off delircem yaa... nazar deydi herhalde lag dc yok dedik serveri b*k goturuyo

kuzucuk demiş ki:
HAYIIIIR!!! SOS SHİELD ÇIKTI BANDİTTRN TAM ŞİMDİ ve DC YEDİM!!!! off delircem yaa... nazar deydi herhalde lag dc yok dedik serveri b*k goturuyo
Geçmiş olsun xD ama üzülmene gerek yok.. p-sro da ballıysan her gün bi sos düşer :mrgreen: :lolmuch: extrabeer

dR.NooB demiş ki:
kuzucuk demiş ki:
Geçmiş olsun xD ama üzülmene gerek yok.. p-sro da ballıysan her gün bi sos düşer :mrgreen: :lolmuch: extrabeer
eywallah.. inş düşer artık bu kaybettigim itemler yuzunden deli oldum... hani parasında diilim net 700-800 gold dusuyo white tiger lardan ama sosu kaçırıncada kotu okuyo:D balki de som falandı yani... Evil or Very Mad :lol:

Yukarı Alt