Brooklyn

Buralıyım
AnatoliaFire demiş ki:
eHia demiş ki:
PC oyunu olarak bakmıyorum artık ben sroya . :rolleyes1:
İşte tüm sro player'ların sorunu tam olarak bu. Oyunda pvp yaparlar, yatarlar başlarlar küfretmeye, oyuna girmeyi denerler, 2 saat login olamazlar klavyeyi kırarlar...
Silkroad'ı ölçülü oynamak demek, sro'ya bir pc oyunu olarak bakabilmek demektir. Eğer siz sroya hayat memat meselesi olarak bakıyorsanız silin pc den gitsin. :D
Aynı beni tarif etmişsin :D Az klavye eskitmedim 3-4 yıldır :P

Sonuç olarak bende öyle yaptım. :beer:

hmzsnmz demiş ki:
Herşeyi dozunda yapmayı bilirseniz oyun falan hikaye ^^ 5 yıldır oynarım yaklaşık olarak. Yeri gelir her türlü sosyal aktivitemi yaparım yeri gelir arkadaşlarla gezer tozarım. Hiç 100 level charım olsun diye uğraşmadım. Ki 100 level charımda olmadı (yani 0dan kasıp, yoksa ortak oldugum vardı xD) Oyun her zaman durur pc de canım sıkılır girerim muhabbet ederim ahaliyle.
Şu oyuna nasıl bağlanılır demeyin , insan bağlanıyor hırs yapıyor geçeceğim diyor King olacağım diyor , diyor da diyor ^^ Paralar yatırılıyor goldlar alınıyor silkler alınıyor dressler alınıyor lakin elde kalan koskoca 0 ^^ Hayatın değerini bilin sro ile karıştırmayın. Bu işi ticarete dökenlere sözüm yok onların işi bu . Buna bile destan yazdım xD
Tebrik ederim seni , hiçbirşey için geç değilir :wink1:
Bende söylediklerini yapamadığımı geçte olsa farkettiğim için bıraktım. Zaten son günlerde iyice sıkılmaya başlamıştım. Dün pvpde katil olup güzelim itemi düşürmeme sinirlenerek bıraktım gitti :D

Counter Strike Forever :D :P

Kaybettiğin 3 sene , o üç sene içerisindeki sosyal yönden zayıflıkların , notlarındaki düşüş , harcadığın paralar... telafisi yok hiçbirinin.Yinede zararın neresinden dönülse kardır.

Bende bir ara online oyun bağımlısı olmuştum.Özellikle WoW'un başından kalkamıyordum geçen yaz.Günde 6 saat min. oyundaydım.Hc falan oldumu abanırdım oyuna gecenin 12sinde babam işe giderken anca biterdi işim.Shammy'e girdimmi aman onuda helliyim aman yatmasın diye oraşır birde mage'nin önünde ghost wolf formda tanklık yapmak zorunda kalırdım , yatağım-mutfak-tuvalet-bilgisayar arasında geçmişti koca yaz.Ancak diğer çığu insanın aksine oyunun sosyal yaşamımı sömürdüğünün farkındaydım.Bu da oynama süremi azaltmama ve oynarken ''psikopata bağlama '' durumundan kurtulmama yardımcı olan en büyük etkendi.Şimdi düşürdüm oynama süremi hem gezip tozuyorum eğleniyorum hemde oyunumu oynuyorum :thumbsup: .

Ben zaten bırakmıştım.Şu an Cabal Online oynuyorum.Ne girme derdi var ne de en büyük olma kendi halimle kasıyorum ^^

Dersleri Çok Düşürüyor Ne Alaka Diyeceksiniz Ben Silkroad Oynamazken Ders Çalışmıyorum Ama Notlarım İyi Oluruyor. Oynuyorum Ders Yine Çalışmıyorum Ama Sonuç Kötü Oluyor ... Sebebi Ne Acaba ?

Oyunu ben oynamam sağolsun benim yerime bot oynuyor. Ben gerekli yerde müdahale ederim. Ki sağolsun pek sorun çıkartmıyor şirin şey ... :curtain:

Aynen bende başlayalı 4 sene oldu.Bu oyunu bırakınca boşluk olacağını düşünüyorum.Şuan bağımlı şekilde değilim oyun bi zamandan sonra sıkıyo

Çok gördüm öle bir anda bıraktım deyipde kotalı neti olduğu için ertesi gün sro'nun cd'sini isteyen adamları :)
Bağımlı olduğun birşeyi bırakmak için başına ciddi bir iş gelmesi gerekiyor seni gerçekten ondan soğutucak birşey yoksa kendi kendine çoook zor.

By_KaRiZzMa demiş ki:
Dersleri Çok Düşürüyor Ne Alaka Diyeceksiniz Ben Silkroad Oynamazken Ders Çalışmıyorum Ama Notlarım İyi Oluruyor. Oynuyorum Ders Yine Çalışmıyorum Ama Sonuç Kötü Oluyor ... Sebebi Ne Acaba ?
Takıntı dostum, gözlerin ders calısırken aklının sro'da olması sana hiçbir bilgiyi endexliyemez 150 defa okur anlıyamazsın. :D

Brooklyn

Buralıyım
CaRTMaNN demiş ki:
Çok gördüm öle bir anda bıraktım deyipde kotalı neti olduğu için ertesi gün sro'nun cd'sini isteyen adamları :)
Bağımlı olduğun birşeyi bırakmak için başına ciddi bir iş gelmesi gerekiyor seni gerçekten ondan soğutucak birşey yoksa kendi kendine çoook zor.
Sro mu o ne ??? :?
Bir kez bıraktım dediysem adını bile unuturum ben

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
CaRTMaNN demiş ki:
Eğer bağımlı değilse çok rahat bırakabilir. :sfff:

Yukarı Alt