Sabah ilk ders arkadaşın çantasını vermek için geldim sonra geri eve gittim ilk ders var gözüktüm sonra gittim diye okulu ayağa kaldırmışlar ana,baba herkezi aramışlar yok bir daha kaçarsa atarız şeytan diyor ara o müdür yardımcısını söv töbe töbe daral:

Var mı böyle bir şey bir daha kaçarsa atarız kimi atıyon ?

EmmaW

devlet okuluysa sanırım birdaha kaçarsan disipline verebiliyorlar ordanda en fazla uyarı alırsın sanırım bidahaki tekrarlamalarda uzaklaştırma falan en son okuldan atma olur

devlet okulu da millet tuvaletlerde pofur pofur sigaralar içiyor yakalananda en fazla para cezası,daha 2 hafta önce bıçaklı kavga oldu kavga edenler 3 gün uzaklaştırma aldı 100 kişi felan,millet afedersiniz boş sınıfta si....şiyor,biz kaçınca atıyor ben böyle devletinde okulunda :@

lisede okulun kendine has kararları olamaz yönetmelik neyse odur. ve haklılar bir ders girip diğer derse girmemek disiplin suçudur. ama korkutmaya çalışmışlar sadece uyarı alırsın :D okuldan atmaya yemez yani :D

Benim özel okul olmasına rağmen yönetmeliğe uymak zorundalar. Bende okula gitmeyince vs. direk evi arıyorlar sonrada uykumun içine ediyolar :D Kısacası hiçbirşey olmaz.

bişi olmaz keyfine bak :) 10gün devamsızlık var hepsinide kaçtım bişi yok XD

Yukarı Alt