arkadaslar veya abiller :) öncelikle ben escroda hiç bişi yapamiyorum biri 64 lwl bir char werdi hiç bişi yapamıyorum param yoq bana yardim etmezini istiyorum bazi arkadaslar bunu yalnis anliyabilir ama gercekten lutfen yuksek lwl char olabilir veya oyunda biraz puff nokta olabilir yada para olabilir her turlu seye acigim biraz yardimci olun belki böle bişeyi yazmam dogru deildi ama napiiim kendimi hiç hissediyom biç guzel bişi yapamıyom bir chara ortakta olabilirim surekli kasarim mailto:[email protected] buradanda konusabiliriss :beer: :beer: :beer:

tesekkurler kusura bakmayın ne biliiim bi an cok sıkıldım kendi carimdan bıktım :)

Valla bır tane var onuda arkadas kullanıyor ama bıraz adam veya mob kess yeterınce para cıkıcaktır yerden:)

pot alacaksan paran varsa penon taxi yap en iisi öle ben bi kere 6m yaptım taxiden :thumbsup:

EmmaW

penon taxi yap nukersen yada mujigi taxi yap penon taxi tanesi 500k dan full çeker :D mujigide 300 den fln full çeker 5 saat kas orda zaten bol bol item düşer gold ları toplarsın bayaa paran olur

Silkroad oynamayı bilmiyosan çok zor öğreneceğin çok şey var :D Sakın Partiye girip yere silah atma :D

Yukarı Alt